Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 8.part

14. may 2012 at 16:29 | Cath!e |  Gotta Be You
Další díl :) doufám, že se Vám bude líbit :)Zmoženě jsem se posadila na první volnou lavičku a vyzula se. Ty vysoké podpatky byly vážně nad mé síly. V ruce jsem pevně sevřela kelímek s limonádou, který jsem si vzala cestou a trochu z něj upila. Trhalo mi srdce vidět Gemmu takhle na dně. To ona byla vždy ta veselá, která všechny udržovala nad vodou, ale teď jsem to pro ní musela udělat já.

"Co se děje??" posadil se někdo vedle mě a já k němu otočil pohled. Liam na mě hleděl s pohledem, který mě přímo vybízel k tomu, abych mu svěřila své myšlenky, které mě trápily. Zhluboka jsem se nadechla a sklopila oči.

"Jde o Gemmu. Jeden blbec jí ublížil a já nevím, jak jí pomoct." postěžovala jsem si a podívala se na něj s nadějí, že by mi mohl poradit. "Víš, možná to bude znít blbě, ale v tohle chvíli pro ní asi nic udělat nemůžeš. Musí se z toho dostat sama a jediné, čím jí pomůžeš bude vědomí, že se o tebe může opřít." usmál se na mě a já mu úsměv oplatila. "Já vím, ale je to hrozné. Nerada jí vidím takhle zničenou. Nejraději bych vzala všechnu tu bolest co cítí na sebe. A tomu zmetkovi zakroutila krkem." zavrčela jsem tu poslední větu a Liam se zasmál. Přisunul se blíž ke mně a objal mě. "Teď je to na ní." řekl jen uklidňujícím hlasem a já přikývla.

Liam se posadil zpátky na své místo a já se na něj s úsměvem podívala. Tak hezky se mi s ním povídalo a byla jsem i šťastná, že je tu člověk, kterému se můžu svěřit. "Co je??" zavrtěl se nervózně, ale já jen se smíchem zavrtěla hlavou. "Hezky se mi s tebou povídá." přiznala jsem mu a on se pousmál. "Mně s tebou taky." přikývl a já stydlivě sklopila pohled.

"Krásko, pojď si se mnou zatancovat." přiběhl k nám Loui a než jsem stačila říct slovo, tak mě chytl za ruku a táhl na parket. Zrovna začali hrát veselou a rychlou písničku, tak jsme začali tančit. Musela jsem se smát tanečním kreacím, které Loui vymyslel. Když ke mně natáhl svou ruku, tak jsem ji s obavami stiskla, ale on mě jen zatočil jako baletku a já se zase zasmála.

Raději jsem se mu vysmekla a se smíchem se vrátila na své místo vedle Liama. "Blázen." vydechla jsem a pohodlně se usadila. Opřela jsem se o opěradlo a upila ze svého kelímku. Zhluboka jsem se nadechla a s úlevou vydechla. Kdyby zrovna Gemma neplakala ve svém pokoji, tak bych řekla, že je ten večer perfektní.

"Kate??" vyrušil mě z přemýšlení něčí hlas a já otevřela oči. "Zatancujeme si??" usmál se Harry. Chtěla jsem protestovat, po náročném tanečku s Louisem mě bolely nohy, ale když jsem se mu podívala do očí, tak jsem nemohla odmítnout. Chytla jsem se jeho nastavené ruky a on mě zavedl doprostřed parketu.

"Tak budeme tančit??" zeptala jsem se se smíchem, když jsme jen stáli, on mě držel za ruku a hleděl mi do očí. "Čekám." řekl jen. Když začala hrát pomalá melodie, tak se Harry usmál, přitáhl si mě za pas k sobě a konečně jsme začali tančit. Obmotala jsem mu ruce kolem krku a po chvilce jsem se začala topit v jeho pronikavém pohledu. Upíral na mě své modrozelené oči a já nedokázala uhnout.

"Kde máte vůbec rodiče??" zeptala jsem se ho, abych konečně rozpustila tu krásnou chvíli. "Zůstali u příbuzných, aby měli klid." vysvětlil a já jen přikývla.

"Víš, že jsou oba zadaní??" promluvil najednou, ale já jen nechápavě nakrabatila čelo. "Loui a Liam. Mají přítelkyně." vysvětlil. "A?? Já se je nesnažím sbalit. Jen si spolu povídáme, nic víc." pokrčila jsem rameny a trochu se zamračila. Ta konverzace se mi nelíbila. "Já jen, abys to věděla." řekl jako by nic a odvrátil svůj pohled od mého. Pustila jsem ho z objetí a chtěla odejít, ale on mě chytl za ruku a přitáhl si mě zpátky.

"Promiň, já jen... promiň." vydechl a zase mě objal kolem pasu. Zamračeně jsem se na něj podívala. "Nechápu, o co ti jde." zavrtěla jsem nechápavě hlavou a chtěla znovu odejít, ale Harry mě nepustil ze své náruče. "Děláš, jako bych s nimi teď hned chtěla skočit do postele. A najednou." dodala jsem a Harry se zasmál. "Měl by sis raději zajímat o Gemmu a ne o to, s kým se bavím." pokárala jsem ho a on na mě vytřeštil oči. "Co je s ní??" "Právě, co je s ní?? To bys měl vědět ty a ne, abych ti to říkala. Je smutná." vysvětlila jsem mu. "Trápí se a myslím, že by ji tvá přítomnost potěšila." usmála jsem se na něj, ale Harry jen zavrtěl hlavou. "Už je tady." řekl a já se podívala směrem, kam koukal on.

Gemma stála u nějakých svých přátel a zjevně se dobře bavila. Byla jsem za ní ráda. Otočila jsem se zpátky na Harryho a ten mi věnoval jeden ze svých krásných úsměvů.

Pohladil mě po tváři a pomalu se ke mně naklonil, ale já okamžitě ucukla. Zmateně jsem se podívala do jeho tváře, která najednou byla plná zklamaní nad tím, co jsem udělala. Ještě chvilku jsme tam zmateně stáli v objetí, ani hudbu jsme nevnímali, ale pak jsem se otočila a odešla.Vběhla jsem do domu a zamířila rovnou do tmavé kuchyně. Posadila jsem se na židli a hlavu složila do dlaní. Nechápala jsem, co se to právě stalo. Harry mě chtěl políbit a já jeho popravdě taky. Měla jsem z toho v hlavě takový zmatek. Nikdy jsem Harryho nebrala jako kluka, se kterým bych mohla něco mít. Vždy to pro mě byl prcek Harry, malý bráška mé nejlepší kamarádky, ale najednou jsem ho viděla v úplně jiném světle. Byla jsem z toho zmatená. Nechápavě jsem si povzdychla a v kuchyni se najednou rozsvítilo...
 

3 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 14. may 2012 at 18:13 | React

Wauu honem další díl :)!!!!!

2 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 14. may 2012 at 19:31 | React

Chudinka Harry! takhle ho domítnout :D To ty bys ho už vysávala co :D
krásnej díl ale :)
jako na to že jsou kluci oba zadaní :D se tak nechovaj :D za to Harry se chová jako nědko kdo zadanej není a snaží se o to :D
Honem dalšííí :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement