Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 7.part

13. may 2012 at 11:11 | Cath!e |  Gotta Be You
11:11, přejte si něco :D :D snad se bude líbit a prosím komenty :-)"Vy ještě nejste vypravení??" zeptal se překvapeně Zayn, když k nám došel a ještě si poupravil své dokonale nagelované vlasy. "A jak bysme mohli, když vy už se hodinu čančáte a vše tu děláme my??" zeptal se ho Liam a ti už do kuchyně vešel i Niall a Louis.

"Tak jděte. My to tu už doděláme." nabídl se s úsměvem Niall a Liam vstal. Odešel z místnosti a kluci se posadili ke stolu. Vzali do rukou nože a začali mazat poslední jednohubky.

"Moc vám to sluší." usmála jsem se na ně, když jsem je všechny zkoukla. Všichni na sobě měli společenské oblečení, prostě jejich styl. "Děkujeme." usmál se na mě Niall.

"A já doufala, že budu moct přijít v kraťasech." zašklebila jsem se a všechny pohledy se stočily na mě. "Kraťasy?? Tak to ani náhodou, krasotinky. Pěkně si oblékneš něco sexy." uzemnil mě Louis a já se na něj překvapeně podívala. "Sexy??" zopakovala jsem po něm nevěřícně a on přikývl. "A myslíš, že něco takového v mém šatníku je??" zasmála jsem se a on jen protočil oči. "Určitě. Pochybuju, že by holka jako ty nic takového neměla. A už jdi, za chvilku tu budou, tak ať se stihneš vypravit." ukončil naší konverzaci.

"Vždyť už je to skoro hotové, ještě vám pomůžu." "Ticho a jdi." "Ale..." "Řekl jsem, abys šla!!" zvýšil na mě dramaticky hlas a já se zasmála. Vstala jsem tedy a raději odešla, než abych ještě dostala vynadáno.Rychle jsem se vysprchovala, vyfoukala si vlasy a lehce se namalovala. Moc jsem to nepřeháněla, jen řasenka, na horní víčka delší černé linky a rty přetřela leskem. Ještě jsem si nanesla trochu pudru a podívala se na své vlasy. Měla jsem je hrozně ráda, byla jsem pyšná na své tmavé, delší lokny a tak jsem je nechala rozpuštěné. Vyšla jsem z koupelny a v pokoji rovnou zamířila ke své skříni. Pousmála jsem se nad vzpomínkou, jak mi Louis kladl na srdce, že si mám vzít něco sexy.

Pohled mi padl na jedny šaty. Byly nádherné. Červené, upnuté, krátké do půlky stehen, bez ramínek a pod prsama měly širší, černou stuhu. Vzala jsem je do ruky a zavzpomínala, kdy jsem je měla naposledy na sobě. Vlastně to byl jediný okamžik, kdy jsem je měla na sobě. Hned se mi do očí nahnaly slzy.

Tu noc bylo v New Yorku teplo a my měli mít už šesté rande. Byli jsme do sebe bláznivě zamilovaní, tedy aspoň já jsem si to myslela. Došla jsem na smluvené místo, ale hned jak jsem ho spatřila, tak mi bylo jasné, že se něco děje. Neobjal mě, když jsem k němu došla a ani nepolíbil, jako to vždy dělával. Večer plynul pomalu a velice tiše. Vždy jsme si měli co říct, ale najednou jako by nám došla témata ke konverzaci. Na konci večera řekl pouhé "Musíme se rozejít." a od té chvíle jsem ho neviděla.

Věděla jsem, že dnes si ty šaty musím vzít. Vezmu si je a udělám tím definitivně tlustou čáru za tím nevydařeným vztahem. Pomalu jsem se do nich nasoukala, ještě si obula černé boty na podpatku a koukla se na sebe do zrcadla. Musela jsem uznat, že mi to slušelo a to jsem k sobě byla vždy kritická. Do malé kabelky jsem ještě dala mobil, peněženku a klíče a vyšla jsem.

Z domu Stylesů už zněla hudba, byl slyšet smích a zdálo se, že zábava už je v plném proudu. Ani jsem se nezastavila u vchodových dveří a rovnou zamířila na zahradu, kde jsme vše připravili. Pomalu jsem došla až na rozlehlou, dlážděnou terasu a rozhlédla se kolem sebe. Harry pozval snad všechny jejich známé, ale kromě pár výjimek jsem nikoho neznala.

"Teda páni." uslyšela jsem za sebou obdivné vydechnutí a otočila. Louis sjížděl mou postavu odshora dolů a já stydlivě sklopila pohled. "Vypadáš úžasně. A pak že nemáš nic sexy, jo??" zasmál se. "Kde je Gee??" zeptala jsem se, abych změnila téma, ale jeho lišácký pohled nezmizel. "Nahoře. Vypravuje se." řekl a já kolem něj prošla do domu. Pořád jsem ale v zádech cítila jeho pohled.

Lehce jsem zaklepala na její dveře a když se ozvalo tiché dále, tak jsem vešla. Gemma stála u zrcadla, na sobě měla krásné letní šaty a zrovna si splétala vlasy do copu. Její roztřesené ruce ale vlasy neudržely a cop se okamžitě rozpustil. Rychle jsem přešla pokoj k ní a vzala její vlasy do rukou.

"Nechápu, co vás to napadlo." zalapala vyděšeně po dechu a podívala se na mě přes zrcadlo. "Harry o tebe měl starost a chtěl ti udělat radost." vysvětlila jsem jednoduše s úsměvem, zatím co jsem jí pletla cop. V jejích očích se najednou objevily slzy a smutně sklopila pohled.

"Co se stalo??" zeptala jsem se ustaraně, když jsem dopletla cop a otočila jí k sobě. Jen zdrceně zavrtěla hlavou, přešla pokoj a posadila se na postel. "Dneska mi volal a prý to mezi námi nemá cenu." řekla jen a já na ní nevěřícně vytřeštila oči. "Rozešel se s tebou přes telefon??" zeptala jsem se nevěřícně a ona přikývla. Posadila jsem se vedle ní a zmačkla svou kamarádku v pevném objetí.

"To je mi líto, zlato." špitla jsem a vzala její obličej do dlaní. Otřela jsem jí všechny slzy a nadějně se na ní usmála. "Ale teď nesmíš být smutná, ano?? Půjdeme spolu dolů a pořádně si to užijeme." usmála jsem se na ní povzbudivě a na její tváři se objevil záchvěv úsměvu.

"Dobře, ale... nechala bys mě prosím chvilku o samotě??" zeptala se plačky a já přikývla.

Vstala jsem a ještě ve dveřích jsem se na ní usmála. Pak jsem za sebou zavřela a odešla.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 13. may 2012 at 18:35 | React

Dokonalej díl :)

2 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 13. may 2012 at 18:41 | React

Chudinka :-(
Tohle znám a ty kluky bych za to nakopala! :-?  :-?  :-?  :-?  :-?
Ale Klucíí jsou strašně milý že pro ní uspořádali párty :-) a Harry! takovýho bráchu chci!:D
Nádherný :)
Honem další díl:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement