Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 6.part

12. may 2012 at 18:45 | Cath!e |  Gotta Be You
Loui je prostě brouček :D :D snad se bude díl líbit a prosím komenty :)Zabalila jsem se do županu a prohrábla si umyté vlasy. V tom někdo zazvonil, tak jsem rychle vyběhla z koupelny a po schodech se vydala dolů. Doma nikdo nebyl, děda s babičkou jeli nakupovat a pak na nějakou návštěvu, takže jsem měla dům pro sebe a mohla se zabývat nic neděláním.

"Vždyť už jdu." zavřeštila jsem, když někdo nepřestával usilovně zvonit a já konečně doběhla ke dveřím. "Ahoj." usmál se na mě Louis s Niallem a Liamem v zádech.

"Co tu děláte??" zeptala jsem se nechápavě. "No to je mi pěkný přivítání." zamračil se Loui, ale pak se stejně usmál. "Jdeme tě navštívit a projednat důležitou věci." vysvětlil a já je pustila dovnitř. Zavedla jsem je do obýváku, kde se všichni usadili a já na ně pořád upírala svůj nechápavý pohled.

"Takže, jde o to, že nás Harry pověřil, abysme na večer připravili večírek." "A co s tím mám společného já??" zeptala jsem se nechápavě. "No je to pro Gemmu, aby jsme jí zlepšili náladu. Stylesovi odjeli na nějaké rodinné setkání, takže doma nikdo není a ty jí znáš nejlíp." vysvětlil s úsměvem Liam. "Tak dobře." přikývla jsem s úsměvem a vstala.

"Jen se vypravím a přijdu za vámi." řekla jsem a kluci taky vstali. "A kde máte Zayna??" zeptala jsem se zvědavě, když jsem si všimla, že jim někdo chybí. "Ještě spí. Měli bysme ho jít vzbudit." usmál se šibalsky Niall a otočil se na své kamarády. Těm se na tváři objevil stejně ďábelský úsměv a oba přikývli.Ještě jsem si zapnula mikinu, vlasy stáhla do neupraveného drdolu a vyšla z domu. Zazvonila jsem na zvonek u Stylesů a čekala, až se někdo objeví. Když nikdo nešel, tak jsem zazvonila ještě jednou.

"Ahoj." zasmál se celý udýchaný Liam pustil mě dovnitř. Když jsem ze shora uslyšela křik, tak jsem se vyděšeně podívala tím směrem. Liam se jen zasmála a já se otočila na něj.

"Kluci budí Zayna. Když nezabrala písnička a ani skákání po posteli, tak asi přitvrdili." vysvětlil jednoduše, ale to už se kolem nás se smíchem prohnali Louis a Niall. Po chvíli se na schodech objevil rozzuřený Zayn, jen v trenkách a celý mokrý.

"Mohl byses obléct, když máme návštěvu??" křikl na něj naoko přísně Liam, ale pak jsme se začali smát. "Jo, až zabiju ty dva." zasyčel skrz zaťaté zuby a prošel kolem nás směrem, kam před chvilkou odběhli Louis a Niall.

Se smíchem jsme se odebrali za nimi. "Máte nějakou představu, co by to měla být za večírek??" zeptala jsem se s úsměvem Liama, ale ten jen zavrtěl hlavou. "Vůbec nevíme. Shodli jsme se, že to necháme na tobě." "Tak to teda děkuju." pronesla jsem ironicky a on se zasmál. "A Stylesovi s tím souhlasí??" zeptala jsem se ještě překvapeně. "To má zařídit Harry, ale tak snad by nám to nezatrhli, když si s tím dáme takovou práci." "Aby nás nevyhodili." zasmála jsem se a on se mnou. "Potom Harrymu zavolám a uvidíme." řekl a já přikývla.

Společně jsme se posadili ke stolu a sledovali ty tři, jak běhali kolem nás. Občas to někomu z nich uklouzlo a my ostatní jsme se mu začali škodolibě smát. Nakonec Zayn s pár nadávkami odešel a Niall s Louisem si k nám přisedli.

"Tak co jste vymysleli??" "Nic." odpověděla jsem jednoduše Niallovi a ten se zasmál. "Tak to bude veselý večírek." "No, Gee nemá ráda takové ty přeplácané a honosné akce. Takže bych to moc neřešila, prostě koupila nějaké pití, jídlo, zařídila hudbu a pozvala pár přátel." navrhla jsem tu nejjednodušší věc, ale zdálo se, že klukům se to líbilo.

"Super, tak zajedeme nakoupit a pak vše připravíme." navrhl Louis a všichni jsme se zvedli."To teda rozhodně potřebovat nebudeme." zasmála jsem se, když se Louis snažil do nákupního košíku nacpat autíčko na dálkové ovládání. "Ale když já ho nutně potřebuju." dupnul si jako malé dítě a já dostala další záchvat smíchu. Raději jsem se vydala uličkou dál a tvářila se, že ty trdla ke mně nepatří.

"To se takhle chovají vždycky??" zeptala jsem se s smíchem Liama, zrovna když Louis s Niallem začali šermovat s vařečkami. "Většinou jo. Ale to si brzy zvykneš." zasmál se a já s ním. Nechali jsme tam ty tři, aby si hráli a vydali jsme se dál po obchodu, abysme nakoupili potřebně věci.

"Katie!!" zavřeštil Louis, najednou přiběhl k nám a schoval se za mě. Nechápavě jsem se otočila na Liama, ale ten jen pokrčil rameny. "Před námi se nechováš, Tomlinsone." řekl klidným hlasech Zayn, když se najednou objevil na jednom konci uličky, ve které jsme stáli. Na druhý konec se postavil Niall a oba se pomalým krokem vydali k nám. Louis se krčil za mnou a já se celou dobu smála. "Nechte mě být, vy vesmírné příšery!!" zavřeštil najednou, pak se s hlasitým křikem rozeběhl pryč. Niall se Zaynem se vydali zase za ním a já si se smíchem oddychla."Tak snad pustíš dámu dopředu, ne??" zeptala jsem se naoko pohoršeně, když se Loui nacpal na sedadlo spolujezdce. Jen na mě otočil svůj usměvavý obličej a zavrtěl hlavou. "Sedadlo vepředu je moje. A cestou sem jsem tě dopředu pustil jen proto, abych udělal dobrý dojem." zářivě se usmál a já na něj nevěřícně pohlédla.

"A navíc já se bojím sedět mezi těmi vesmírnými příšerami." špitl směrem ke mně a hodil rukou dozadu, kde už seděli Zayn a Niall. Jen jsem se zasmála a posadila se na poslední volné místo.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 12. may 2012 at 20:59 | React

jůů:D Zayn v trenkách :D
no všichni jsou hůůů:D chtěla bych tam být :D ach!:D
jako mám zmatky :D Harry nebo Liam? :D neštvi! :D :-?
Honem dalšíí :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement