Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 5.part

12. may 2012 at 10:34 | Cath!e |  Gotta Be You
HA, tak teď Vám zamotám hlavu :D :D nooo, s kým myslíte, že?? :DVylekaně jsem otevřela oči, když jsem uslyšela řinčivou ránu. Překvapeně jsem zjistila, že spím Liamovi na rameni a i on spokojeně oddychoval. Z přemýšlení mě vytrhla další rána a následný smích. To už vzbudilo i Liama.

"Co to bylo??" zeptal se vylekaně, ale já jen pokrčila rameny. Vstali jsme a vydali se za někým, kdo teď hodně sprostě nadával. Vystrašeně jsem se krčila za Liamem, který jen potichu našlapoval a bedlivě pozoroval jakýkoliv pohyb.

"Sakra kluci, vylekali jste nás." řekl naštvaně Liam, když jsme uviděla přiopilého Louise, Zayna a Harryho, který se se smíchem válel po zemi. Byl totálně na mol.

"Asi bysme je měli dát spát." zhodnotila jsem jejich stav a on přikývl. "Dokážete se udržet na nohou??" zeptal se Louise a Zayna, kteří se jen se smíchem zapotáceli, ale přikývli.

"Počkej tu s Harrym, toho bych už neutáhl." usmál se, když popadl kluky za límce a vlekl je po schodech nahoru. "Katie." zachraptěl se smíchem Harry a já se posadila vedle něj. Okamžitě svou hlavu položil do mého klína a usmál se.

"Chce se mi spát." řekl, zívl si a pohodlně se u mě uvelebil. "No a nebylo by lepší jít do postele??" zeptala jsem se, ale on jen zavrtěl hlavou a nesouhlasně zabručel. "Takhle mi to vyhovuje." usmál se a zavřel oči. Jen jsem se pousmála a prohrábla mu vlasy. Bude rád, když si ráno bude něco pamatovat.

"Jsem tu." oddychl si udýchaně Liam a zasmál se, když si všiml polohy, ve které jsme s Harrym byli. "Ti dva už spí jak zařezaní. Ale s ním to bude horší." zamračil se a dřepl si vedle nás. "Asi by bylo nejlepší ho hodit do studené sprchy." ohodnotil situace a já na něj vyděšeně vytřeštila oči. "Už v tom praxi, víš?? Vždycky se opijou jak dobytci a já se o ně pak musím starat. Takže sprcha je nejlepší řešení." vysvětlil s úsměvem a vstal. Chytl Harryho za ruce a pomalu ho vytáhl na vratké nohy. Taky jsem vstala a chytla ho z druhé strany. Harry jen ze spánku něco zabručel a objal Liama kolem krku.

Pomalu jsme se vydali po schodech nahoru, ale s Harrym, který jen stěží ovládal své nohy to šlo opravdu těžko. Konečně jsme došli do koupelny a Liam Harryho posadil na okraj vany. Bohužel Harryho rovnováha nebyla nejlepší, takže se sesunul dozadu a spadl dovnitř vany.

Liam na nic nečel, popadl hlavici od sprchy a pustil vodu. Harry začal okamžitě pištět jak malá holka a pokusil se vylézt z vany, ale jak byla mokrá, tak mu to moc nešlo. Párkrát se praštil o zeď, ale nakonec se mu to povedlo a spadl na zem vedle vany. Vystrašeně na nás otočil své oči a já se zasmála.

"Liame, už zase??" zabručel a pokusil se vstát, ale opět mu to podklouzlo. Ochotně jsem ho podepřela, Harry se mě chytl a já byla najednou celá mokrá. "Víš, kdyby jste se jednou krotili, tak by to tak dopadnout nemuselo." zamračil se Liam, zavřel tekoucí vodu a odešel.

"Když já chtěl jenom klukům ukázat, jaký to tu máme hezký." zabručel Harry a objal mě kolem krku. "To víš, že jo." zamumlala jsem a ztěžka se nadechla, protože jeho objetí bylo vážně silné. "Nepůjdeme spát??" zeptala jsem se ho a on se na mě překvapeně podíval. "Spolu??" pousmál se, ale já jen protočila oči. "Ne, ty k sobě a já k sobě." upřesnila jsem a on se zamračil.

Bez dalších slov jsme se vrávoravě vydali do jeho pokoje, kde okamžitě padl na postel. "Aspoň sis mohl svléknout to mokré oblečení." vytknula jsem mu a Harry se na mě unaveně podíval. Posadil se, stáhl si kalhoty a přes hlavu si přetáhl mokré tričko.

"A teď si konečně lehni." nařídila jsem mu a Harry se pohodlně uvelebil na svém polštáři. Přetáhla jsem přes něj deku a už se chystala k odchodu.

"Katie, počkej." zastavil mě a já se k němu otočila. Poklepal na místo vedle a já se k němu posadila. "Děkuju." usmál se. "Ale jdi, nemáš mi proč děkovat." opětovala jsem mu úsměv a on zavřel oči. Potichu jsem vstala a odešla z jeho pokoje.

"Spí??" zeptal se zamračeně Liam a já se posadila vedle něj. "Jo." vydechla jsem unaveně a podívala se na něj. "Promiň, že jsem odešel, ale... Oni ví, jak mě tohle vytáčí, že si jen ničí zdraví, ale neberou na to ohledy." zabručel a já se pousmála. Na svůj věk byl až moc rozumný.

Ještě chvilku jsme tam mlčky seděli a pozorovali nudné reklamy v televizi, ale pak jsem vstala. "Už taky půjdu, je pozdě." řekla jsem a Liam ke mně zvedl svůj unavený pohled.

"Chceš doprovodit??" zeptal se hned a vstal, ale já jen zavrtěla hlavou. "To je v pohodě, bydlím hned vedle. Ale děkuju." zavrtěla jsem hlavou a vydala se ke dveřím.

Liam šel celou dobu za mnou a u dveří jsem se na něj otočila. "Tak děkuju za krásný večer." usmála jsem se na něj a Liam mi úsměv oplatil. "Nemáš zač." "Ale jo. Nebýt tebe a Nialla, asi by se Gemma unudila." vysvětlila jsem s úsměvem a on přikývl. "A nebuď na kluky tak přísný. Jsou to praštění puberťáci, kteří se potřebují vyřádit." řekla jsem a Liam se zasmál. "Dobře." přikývl a já konečně otevřela vchodové dveře.

"Dobrou noc."otočila jsem se ještě k němu. "Dobrou." zamával mi a já se konečně vydala k našemu domu.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 12. may 2012 at 18:12 | React

Dokonalej díl :) těšim se na další :)

2 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 12. may 2012 at 20:56 | React

ježiš to je broučínek :D
miluju Liama :D miluju všechny!:D
ten Harry! :D zlobí!:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement