Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 4.part

11. may 2012 at 18:03 | Cath!e |  Gotta Be You
Další díl :D nebojte, než jí dám s někým dohromady, tak to chvilku potrvá :D snad se bude líbit a prosím komenty :)"Co se jí stalo??" zeptal se Harry ustaraně a hodil pohled ke své starší sestře. Jen smutně seděla v koutku, u našeho stolu, upíjela ze své kávy a nevnímala okolí. Smutně jsem si povzdychla a podívala se na Harryho.

"Prostě jen holčičí problémy." pousmála jsem se. "Takže je v tom nějaký kluk??" došlo mu hned a já už neměla sílu mu zapírat. Lehce jsem přikývla. "Celý den se jí snažím rozveselit, ale prostě nic nezabírá." zamračila jsem se. Doufala jsem, že prolézání obchodů a milá společnost jí pomůže, ale ne. Už ani při Louiso komických kouskách se nesmála a to mě děsilo.

"Večer jí musíme nějak rozveselit." šeptla jsem směrem k Harrymu a ten přikývl. "Co si to tam špitáte??" přerušila nás Gemma a oba jsme se na ní podívali. "Ale nic." pousmála jsem se, ale ona jen nakrabatila čelo na důkaz toho, že nám nevěří.

"Myslím, že už bysme měli jít." řekla jsem rychle, abych změnila téma. Nikdo nic nenamítal, všichni jsme se tedy zvedli, zaplatili a odešli z kavárny.

Vydali jsme se rovnou zpátky ke Stylesovým. Na Gemmě už bylo vidět, jak jí vše otravuje a mě mrzelo, že se má kamarádka trápí. Se smutným pohled jsem pozoroval, jak jde vepředu mezi klukama, kteří se jí snažili rozesmát, ale nic nezabíralo.

"Co budeme dělat??" objevil se vedle mě Harry a já se na něj podívala. Své ustarané oči upíral na svou sestru a čekal, co mu odpovím. "Já nevím." přiznala jsem smutně a Harry se na mě otočil. "Nerad jí vidím smutnou." "Já taky." přikývla jsem a usmála se na Harryho. "Je hezké, jakou máš o ní starost." řekla jsem mu, on se usmál a pohled stočil k zemi.

"Katie." otočila se na mě Gemma a počkala, až k ní dojdu. "Nechce se mi večer nikam jít." řekla smutně. Chvilku jsem na ní zaraženě hleděla, ale pak s úsměvem přikývla. "Jestli nechceš, tak klidně můžeme zůstat doma, pustit si film a objednat pizzu." nabídla jsem jí a ona vděčně přijala.

"Ale kluci vy klidně jděte." řekla jsem hned, jak jsem uviděla Harryho zaražený pohled. Harry chtěl něco namítnout, ale když viděl smutné oči Gemmy, tak nic neřekl."Kdyby něco, tak mi zavolej." přikázal mi Harry a já přikývla. "Určitě, ale neboj se o ní. Bude v pohodě." ujistila jsem ho. "Počkej." zarazila jsem ho ještě, když se chtěl vydat za ostatními. "Jsi skvělý brácha." usmála jsem se na něj hrdě a on stydlivě sklopil pohled. Když jsme z venku uslyšeli volání Zayna a Louise, tak se Harry ještě s úsměvem rozloučil a odešel.

Vrátila jsem se tedy za Gemmou, Liamem a Niallem do obýváku. Liam už dával nějaké dvd do televize a já se pohodlně usadila vedle své kamarádky.

Liam říkal, že stejně pít nemůže a Niall, že je moc unavený na to, aby propařil celou noc. Tak s námi zůstali doma. Byla jsem docela ráda, protože Gemmin smutný výraz se od odpoledne nezměnil a já tak trochu doufala, že by jí kluci mohli rozesmát.

Když se ve filmu odehrála první vtipná scénka, tak jsme se všichni zasmáli a já se podívala na svou kamarádku. Na tváři jí pohrával letmý úsměv a mě ten pohled zahřál na srdci. Nerada jsem jí viděla smutnou."Už si půjdu lehnout, jsem unavená." vstala Gemma při závěrečných titulkách a já se na ní podívala. "Tak dobrou noc." "Dobrou." popřála nám ještě a zmizela na chodbě.

"Co si pustíme teď??" zeptala jsem se a unaveně se protáhla. "Nevím, co chceš??" zeptal se Liam a vstal. Začal se přehrabovat v hromadě filmů a já čekala, co vybere. "Horor??" otočil se na mě nadšeně, ale já jen rázně zavrtěla hlavou. "To bych neusnula." zavrhla jsem a on se zasmál. Vyndal jedno dvd z obalu a spustil ho.

Najednou se místností ozvalo hlasité zachrápání a oba jsme se zasmáli. Chudák Niall usnul skroucený v křesle, s talířem od pizzy na břiše. Ale jak se zdálo, tato poloha mu vyhovovala.

"V kolik myslíš, že přijdou??" zeptala jsem se zvědavě a Liam se na mě otočil. "To netuším, podle toho, jak moc se budou chtít opít." zasmál se a já s ním.

"Co se stalo Gemmě??" zeptal se a já se na něj podívala. "Ale, zlobí jí jeden chlap." vysvětlila jsem s úsměvem. Liam jen sklopil pohled a zhluboka si oddychl. "Harry o ní dneska měl strach. Nerad vidí, když je Gemma nešťastná. A popravdě my taky ne, je jako naše vlastní sestra." dořekl a já se usmála. "Jsem ráda, že má Harry tak skvělé kámoše." řekla jsem myšlenku, která mi létala v hlavě do chvíle, kdy jsem je poznala. Liam se jen usmál a podíval se na mě. "Jo, já jsem za ně taky vděčný. Jsou jako mý bráchové." přikývl. Nevěděla jsem, co na to říct. Líbilo se mi, jak si kluci k sobě našli cestu a teď z nich byli nejlepší přátelé.

"Jů, Shrek." vypískla jsem nadšeně, když se na obrazovce objevil zelený zlobr a nadšeně jsem si poposedla. Liam se zasmál mému dětinskému chování, ale nic neřekl. Pohodlně jsme se na gauči usadili a pozorovali obrazovku.

V půlce filmu mi pomalu začaly těžknout víčka a já cítila, jak se propadám do říše snů.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 11. may 2012 at 18:41 | React

Wau moc moc užasný :)

2 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 11. may 2012 at 21:49 | React

A usne mu na rameni :D to je jasnýý! :D
Ale tak počkej jako :D Harry nebo Liam? :D
Mám v tom zmatek :D
Sakra! Já věděla že to potrvá :-?  :-?  :-?  :-? To si zas počkáme :D a budem se dusyt nedočkavostí có!:D :-?
Honem další :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement