Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 3.part

10. may 2012 at 14:30 | Cath!e |  Gotta Be You
Další dílek :) doufám, že se Vám ffka líbí, protože mě neskutečně baví jí spát :D prosím komenty :)
Když jsem znovu ucítila pevnou půdu pod nohama, tak jsem se otočila a chtěla dotyčného seřvat, ale ten někdo mě zmáčkl v pevném objetí.

"Tak už jí pusť nebo jí chudinku zadusíš." uslyšela jsem Gemmin smích. Když jsem se konečně mohla zvolna nadechnout, tak jsem zvedla hlavu k onomu člověku.

"Harry??" zeptala jsem se nevěřícně, on se jen zářivě usmál a přikývl. Na tváři se mu okamžitě objevil sladký ďolíček, který mi dokazoval, že je to opravdu on. "Páni, skoro jsem tě nepoznala." zasmála jsem se a tentokrát jsem ho zmáčkla já v pevném objetí. Byl už vyšší než já. Ale pořád stejně usměvavý a milý. Připomnělo mi to staré časy, kdy jsme spolu trávili tolik času a já ho brala jako svého mladšího brášku.

"A ty, jak jsi zkrásněla." usmál se a já stydlivě sklopila pohled. "Hele Romeo, přestaň cukrovat." uslyšeli jsme za sebou klučičí hlas a oba jsme se otočili tím směrem.

"Nepředstavíš nás, broučku??" zářivě se na mě usmál modrooký klučina a objal Harryho jednou rukou kolem ramen. "Kate, tohle je můj Loui." uculil se Harry a já se zasmála. Potřásli jsme si rukama a pak mi Harry představil i zbytek své kapely, která nás celou dobu jen se smíchem pozorovala.

"Takže z našeho prcka je teď velká hvězda, že??" usmála jsem se. Harry se jen zamračil a složil ruce na hrudi. "Už nejsem prcek." zabručel a ostatní se mu zasmáli. "To víš, že nejsi. Prcku." dodala jsem provokativně a prohrábla mu jeho krásné kudrliny. Harry ještě více nafoukl tváře, aby všem bylo jasné, jak jsem právě urazila jeho ego, ale koutky úst mu stejně cukaly do úsměvu.

"Tak už mi jí vrátíš??" přerušila nás Gemma a stoupla si vedle nás. "Jen si jí vezmi, jen mě uráží." "Ale jdi. Snad by se náš malý Harry nezlobil." zašišlala jsem směrem k němu a ještě ho jako malé dítě štípla do tváře. To už ani on nevydržel a vybuchl smíchy.

"Jsem rád, že jsi tady." řekl a znovu mě zmáčkl v objetí. "Já taky." přiznala jsem s úsměvem a oddálila se od něj. Najednou mě Gee chytla za ruku a rychle vtáhla do domu.

"Musím s tebou nutně mluvit." řekla rychle a společně jsme se posadily v obýváku. Pohledem jsem ji pobídla, aby pokračovala a ona se zhluboka nadechla. "Navečer jsem pozvala i Alexe." vyklopila to na mě a já se usmála.

"To je skvělý, chci ho poznat." "Ale já se bojím. Co když je úplně jiný a já si vše jenom nalhávám??" zeptala se ustaraně a já se na ni usmála. "Ale jdi. Nesmíš hned myslet tak negativně." řekla jsem a ona přikývla. "Jsem prostě od přírody strašpytel." přiznala a já se zasmála.

"Večer si vyrazíme, ty mi ho představíš a uvidíme." "Večer se někam jde??" uslyšely jsme za sebou a já se polekaně otočila. Ve dveřích stál Harry a vedle něj Liam s Zayn. Vystrašeně jsem se podívala na Gemmu, která jen horlivě zavrtěla hlavou.

"Nikam. Jen jsme tak plácaly kraviny." pousmála se Gemma. Harry přišel k nám a nacpal se na gauč mezi nás. "Tak to nevadí. Mohli bysme někam zajít, ne?? Co říkáte kluci??" otočil se na ně.

"Jo, mohli bysme. Už jsme dlouho někde nebyli." usmál se Zayn a se sendvičem v ruce se posadil do křesla. Gemma na mě upřela svůj vyděšený pohled.

"Víš, ale mi si chtěli udělat jen dámskou jízdu??" "A to se k vám nemůžeme přidat??" zeptal se smutně Harry a já protočila oči. "Slovíčko DÁMSKÁ znamená, že je jen pro dámy." zdůraznila jsem to slovíčko. "Dobře, tak si jděte. Ale nemůžeme zaručit, že se neobjevíme ve stejném klubu, ve kterém budete vy dvě." řekl a vstal. Gemma po něm hodila naštvaný pohled.

Vstala jsem a vydala se za ním. Seděl v kuchyni s ostatními kluky a společně se něčemu smáli. "Harry, můžu s tebou mluvit??" zeptala jsem se a všechny pohledy se na mě otočily. "Jasně, poseď se, kočko." pobídl mě a nabídl mi poslední volnou židli. Překvapeně jsem zamrkala nad jeho oslovením. Nebyla jsem od něj zvyklá na takové namachrované chování, ale v tu chvíli jsem to přešla bez povšimnutí. Posadila jsem se vedle něj.

"Nechci vám nějak rušit večerní zábavu, ale chtěly jsme si s Gemmou udělat společný večer, jen my dvě." vysvětlila jsem. "Ale vždyť mi vás nebudeme rušit." zamračil se a já protočila oči.

"Ježiši Harry. Nedokážeš pochopit, že si chtějí popovídat sami??" vložil se do toho Liam a já se na něj vděčně usmála. Harry jen zklamaně sklopil pohled, když do místnosti vešla Gemma.

"Kate, to je v pohodě. Náš večer se ruší, ať jdou klidně s námi." povzdychla si a já se na ní překvapeně podívala. Jen zavrtěla hlavou a zase odešla. Hned jsem se vydala za ní.

"Co se stalo??" zeptala jsem se zvědavě a ona smutně sklopila pohled. "Odvolal to. Teď mi volal, že mu do toho něco přišlo. Že ho to moc mrzí, ale že nemůže přijít." řekla smutně.

"Tak fajn." vyskočila jsem na nohy a ona se na mě překvapeně podívala. "Žádný chlap nám nestojí za to, aby jsme si zkazili první společnou párty po takové době. Pořádně si to užijeme a něj si ani nevzpomeneš, jasný??" zavelela jsem a ona se usmála. "Fajn." přikývla. Vzala jsem jí za ruku a vytáhla do stoje.

"A teď jdeme nakupovat. Pak možná na oběd a na kávu." usmála jsem se. "Kluci??" zavolala jsem do domu a během chvilky se tam všichni přihnali.

"Jdeme do města, kdo jde s námi??" zeptala jsem se jich s úsměvem a všichni nadšeně souhlasili.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 10. may 2012 at 16:06 | React

Ježiši marjá :D Kdyby se mnou šly všichni z 1D do města! :D by mě tam vezly! ???  ???  ???
No jo! Kluci jsou všichni stejní!!
Mi to něco připomíná hele ;DD
Honém další :-P

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 10. may 2012 at 16:37 | React

Wau hrozně mě tahle tvoje povídka baví, je to úžasný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement