Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 2.part

9. may 2012 at 19:27 | Cath!e |  Gotta Be You
Druhý díl :) tak doufám, že se bude líbit :) a prosím komenty :)"Bylo to opravdu vynikající." usmála jsem se mlsně na hostitelku, která se jen začervenala nad vší tou chválou. "A chceš ještě přidat??" "Ne, ne, děkuji. Jsem plná." zavrtěla jsem hlavou a upila ze své skleničky.

"Katie a co kdyby jsme spolu někam zašly??" zeptala se mě s nadšeným úsměvem Gee a všechny pohledy se na nás otočily. "Gee." napomenula ji její matka a ona se na ní nechápavě podívala.

"Je tu pár hodin a ty už si plánuješ, že jí budeš tahat někde po nocích?? Navíc zítra přijede Harry a já nechci, abys pak prospala celý den s kocovinou a svého bratra tak zanedbávala." pokárala jí a já se zasmála. "Ale mami, tak dlouho jsme se neviděly." zakňourala Gee a já se zasmála nad tím, jak se chovala. Annie ale jen rázně zavrtěla hlavou.

"Dneska nikam." "Jsem dospělá, můžu si dělat co chci." zamračila se opět. Tahle konverzace se mi vážně začínala líbit. "Fajn, když jsi tak dospělá, tak si jdi, ale rovnou si najdi i nocleh, protože já tě domů nepustím." utnula konverzaci a Gemma si naštvaně zkřížila ruce na prsou.

"Fajn, ale zítra půjdeme, ať brácha přijede nebo ne." řekla rozhodně a já se zase zasmála. Chovala se jak malá dítě, ale přesně takové věci jsem na ní měla ráda. Vždy jsme si perfektně rozuměly."Prý sis v Americe někoho našla." nadhodila najednou nadšeně toto téma, když jsme seděly mimo doslech ostatním a upila ze své sklenice s alkoholem. Ztěžka jsem si povzdychla a sklopila pohled. Pořád mě bolely vzpomínky na něj a na to, jak mi zlomil srdce.

"Nechci se o tom bavit." řekla jsem smutně a podívala se jí do tváře. Byla plná překvapení. Jen chápavě přikývla a usmála se. "Ale kdykoliv bysis o tom chtěla promluvit, tak jsem tu pro tebe." řekla a já s úsměvem přikývla.

"Ono vlastně není ani o čem mluvit." povzdychla jsem si. "Prostě jsme spolu chodili, ale nevyšlo to. Byl to idiot, jaký každý jiný chlap." řekla jsem a ona se zasmála.

Upila jsem svého vína a ucítila teplo, které prostupovalo mým tělem díky alkoholu, který se mi dostával do krve.

"Už žádného chlapa nechci vidět." zabručela jsem a Gemma se zasmála. "To si říkám vždycky, ale pak se zase najde někdo, kdo mě okouzlí a já pak zase skončím se zlomeným srdcem." dořekla a já se na ní podívala.

"A co ty?? Máš teď někoho??" zeptala jsem se. Její tváře nabraly lehce růžové barvy, oči sklopila do své sklenici a lehce zavrtěla hlavou. "Ani ne." zkusila zalhat, ale já to na ní okamžitě poznala.

"Kecáš. Kdo je to??" vyhrkla jsem natěšeně a ona se na mě podívala. "Nikdo." "Chci všechno vědět a hned." řekla jsem a nebrala ohledy na její zapírání. Chvilku ještě odporovala a snažila se mi nalhat, že nikoho nemá, ale nakonec povolila.

"Fajn, ale nesmíš to nikomu říct. Nikdo to netuší." řekla s vážnou tváří a já horlivě přikývla.

"Jmenuje se Alex a párkrát jsme si spolu vyšli." usmála se rozpačitě. "A dál??" pobídla jsem jí zvědavě a ona se zasmála. "Nic, prostě je skvělý, ale..." "Ale??" zopakovala jsem po ní a ona se na mě podívala.

"Je o hodně starší." "No a??" vypískla jsem nechápavě, až se po nás otočilo pár zvědavých pohledů. "Zlato, jestli se máte rádi, tak věk rozhodně není překážka." podpořila jsem jí a ona se usmála.

"Děkuji. Ale stejně z toho mám strach. Kdyby se rodiče dozvěděli, že mám přítele, který je o deset let starší, tak..." "Tak by byli rádi, že jsi šťastná." přerušila jsem jí a ona se usmála.

"A chci ho poznat." řekla jsem jakoby nic a zase upila ze své sklenice. "C-co??" vykoktala nechápavě a já se na ní podívala. "Chci ho poznat. Přece tě nenechám chodit s někým, koho nebudu mít prozkoumaného, ne??" vysvětlila jsem jednoduše a ona se zasmála.

"Fajn, ale seznámím vás, až to sama uznám za vhodné." "Dobře." přikývla jsem spokojeně a ona se zase zasmála.Unaveně jsem si protřela oči a protáhla se. Dobře, včera jsme to s tím vínem možná trochu přehnaly, ale k té dobré konverzaci, kterou jsme včera s Gemmou celou noc vedly, jsme prostě musely popíjet. Bolestně jsem se chytla za hlavu a posadila se. Přišlo mi, jako by se mi do spánku zabodávalo tisíce nožů a chvilku jsem měla pocit, že mi oči vyskočí s důlků. Zmoženě jsem se postavila na nohy a odešla do koupelny. Rychle jsem se vysprchovala, trochu se upravila, vlasy stáhla do provizorního drdolu a šla dolů na snídani.

Posadila jsem se ke stolu a babička přede mě hned postavil talíř plný chutného jídla. Jen jsem nad tím protočila oči. Dneska bych do sebe snídani vážně nedostala.

"Ty asi jíst nebudeš, že??" zeptal se posměšně děda, když si všiml mého výrazu přes rozevřené noviny. Znechuceně jsem zavrtěla hlavou a talíř raději odsunula. Oba dva se mi začali smát.

"Včera jste ten tvůj příjezd s Gemmou pořádně oslavily." usmála se na mě babička a já přikývla. Postavila přede mě sklenici s vodou a do ruky mi dala jednu pilulky proti nevolnosti. Vděčně jsem se na ni usmála a hned prášek spolkla.

"Máme ti vyřídit, abys pak za Gemmou zašla. Abyste naplánovaly ten večer." řekl děda a já se na něj otočila. "A říkala ještě něco??" "Abys nechodila moc brzy ráno, že prý nebudou doma. Ale ty jsi spala dlouho, takže typuji, že už jsou doma." řekl ještě a já vstala.

Rozloučila jsem se s nimi, do ruky vzala mobil a vyšla. Jen co se za mnou zavřely domovní dveře, tak mě oslnilo jasné ranní slunce. Na mou kocovinu to nebylo nejlepší, tak jsem si jen nasadila sluneční brýle a vydala se k vedlejšímu domu.

Zaklepala jsem na jejich dveře, ale nikdo neotvíral. Znuděně jsem si oddychla a zkusila ještě jednou zaklepat. Nic.

"Kate." uslyšela jsem za sebou hlas své kamarádky, ale než jsem se k ní stačila otočit, tak mě někdo chytl kolem pasu, vyzvedl do výšky a zatočil se mnou ve vzduchu.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 9. may 2012 at 21:39 | React

Harry! Harry! Harry!
No dobře :D myslím si to!
:D Ale určitě to byl on! Honem dalšííí!!!

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 10. may 2012 at 12:13 | React

Super moc povednej díl :D bude to Harry? :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement