Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 17.part

29. may 2012 at 19:51 | Cath!e |  Gotta Be You
Táák máte tu další dílek :) doufám, že se bude líbit a prosím komenty :)
Nevrle jsem zabručela, když jsem na svém krku ucítila šimravé dotyky. Přetočila jsem se na druhý bok, ale šimrání nepřestalo. Pootevřela jsem jedno oko a podívala se na tu andělskou tvář, která byla u mě.

"Zlobíš." zamračila jsem se, on se zasmál a přitiskl své rty na mé.Objala jsem ho kolem krku a přetočila se na něj. Už se domáhal dalšího polibku, ale já ho zarazila a otočila se na budík na mém nočním stolku.

"To už je jedenáct??" řekla jsem překvapeně a koukla na Harryho. "Nebudeš mít doma průšvih, že jsi nespal doma??" zeptala jsem se, ale on jen zavrtěl hlavou.

"Rodiče doma nejsou a ostatní budou spát minimálně do oběda." zasmál se a najednou se pokojem rozezněl jeho mobil. Harry ale jako by to neslyšel, přetočil se na mě a začal mě líbat.

"Ty to nevezmeš??" zeptala jsem se překvapeně, když zvonění jednoduše ignoroval. Zavrtěl hlavou a znovu se přisál k mým rtům. "Měl bys to vzít, co když se něco stalo??" řekla jsem. Harry jen protočil oči a i když nerad, tak vstal. Nahý přešel pokoj a vytáhl z kapsy u kalhot svůj telefon.

"Liame?? Co se děje??" zeptal se a trochu se zamračil.

S úsměvem jsem si položila hlavu na polštář a přestala vnímat jeho hovor. Najednou se mě zmocnil pocit úzkosti a vinny nad tím, co se stalo. Já a Harry. Jsme spolu. Ano, byla jsem šťastná, ale zároveň vystrašená. Při vzpomínce na minulou noc mým tělem projel elektrizující pocit. Něco tak dokonalého jsem snad v životě nezažila. Bohužel, i ten dokonalý pocit nedokázal zbavit mou mysl obrovského pocitu vinny. Zavřela jsem oči a zabořila obličej do polštáře. Tak hrozně mě to sžíralo.

"Lásko." uslyšela jsem jeho trochu lehce nakřápnutý hlas, ale nepodívala jsem se na něj. Asi pochopil, co se děje a tak si mě násilím otočil k sobě. Při pohledu do jeho krásné tváře se mi oči zalily slzami.

"Jsem příšerná." vzlykla jsem, ale on jen zavrtěl hlavou. "Až se to Gemma dozví, až to dozví tvý rodiče nebo kluci..." nedořekla jsem, protože mě přerušil. "Nic se nestane." ujistil mě s úsměvem, ale já jen zavrtěla hlavou. "Budou mě nenávidět." "Když už, tak budou nás nenávidět." opravil mě. "Harry, sám víš, že to tak není. Já budu ta špatná, která svedla jejich malého syna, chápeš to?? Ty budeš jen chudáček, který mi naletěl." "Pokud dobře vím, tak jsem to byl já, kdo někoho svedl, ne??" zeptal se s úsměvem a já se zasmála.

"A i kdyby, tak já budu stát při tobě. Budu tu pro tebe, kdyby se cokoliv dělo." ujistil mě a políbil na rty. "Navíc jsme se domluvili, že to zatím nebudeme nikomu říkat, takže nad takovými věcmi nepřemýšlej, ano??" usmál se a já přikývla. Harry si lehl vedle mě a já si mu položila hlavu na nahou hruď.

"Co Liam potřeboval??" zeptala jsem se a otočila k němu svůj pohled. "Kde jsem. Měl o mě strach, když jsem celou noc nebyl doma." vysvětlil. "Co jsi mu řekl??" zeptala jsem se zvědavě a on se usmál. "Že jsem strávil úžasnou noc s dokonalou dívkou." řekl a já cítila, jak mi rudnou tváře. "Kecáš." "Opravdu." ujistil mě a já stydlivě sklopila pohled.

"Navíc prý dělá lívance, tak jestli přijdu na snídani." "A půjdeš??" zeptala jsem se s úsměvem a podívala se do jeho tváře. "Nejraději bych se s tebou celý den válel v posteli." řekl, přetočil mě pod sebe a já se zasmála.

"Víš miláčku, musím se ti přiznat s jednou důležitou věcí." řekla jsem s vážnou tváři a on odtrhl obličej od mého krku, který zaplavoval polibky. Vystrašeně se mi podíval do očí. "Jsem příšerná kuchařka. Ode mě se nedočkáš jediného dobrého jídla." přiznala jsem a on se zasmál. "A já se bál, co se děje." zasmál se a pevně mě k sobě přivinul. S úsměvem jsem ho objala kolem pasu a položila si hlavu na jeho hruď.

"Tys mi řekla miláčku." uvědomil si po chvilce a já se na něj s úsměvem podívala. "To je krásný. Řekni to ještě jednou." zasnil se a zavřel oči.

"Miláčku." špitla jsem mu do ucha a následně ho na něj políbila. "Broučku." řekla jsem opět potichu a políbila ho na tvář. "Lásko." zašeptala jsem těsně u jeho rtů a vpila se do nich.

Harry na nic nečekal a přidal se do polibku. Jeho ruce putovaly po mém těle a já si užívala každý jeho dotyk. Když mu ale zakručelo v břiše, tak jsem se od něj oddálila a začala se smát.

"Asi bys měl vážně jít na tu snídani." řekla jsem a on se na mě podíval. "Bez tebe nikam nejdu." zavrtěl tvrdohlavě hlavou a já se zasmála. "Jistě. Řekneš Liamovi, že si byl v noci u nějaké holky a pak náhodou ráno přijdeme spolu. Hrozně nenápadné." řekla jsem, ale on opět zavrtěl hlavou.

Už se nadechoval, že něco řekne, ale zapípal mi mobil a já se pro něj natáhla. "Kdo ti píše??" zeptal se zamračeně, když jsem se zasmála. "Ale, jen jeden kluk, jestli bych k němu nechtěla večer přijít." řekla jsem jako by nic a na jeho tváři se objevil zděšený výraz. Začala jsem se smát a vlepila mu pusu. "Dělám si srandu. To byla Gemma, ať přijdu na snídani." vysvětlila jsem se smíchem.

Harry si oddychl a rozvalil se po posteli. "Takže se vypravíme a půjdeme??" zeptala jsem se a opřela se v loktech o jeho hruď, abych mu viděla přímo do očí.

"A nechceš ještě chvilku počkat??" zabručel. "Já klidně ano, ale tvůj žaludek už tu zase sténá." zasmála jsem se po dalším zakručení v jeho bříšku.

Harry nakonec přikývl, tak jsme se oblékli a vyšli z pokoje.

"Jdi napřed, já za chvilku dojdu." pobídla jsem ho u dveří a on se na mě smutně otočil. "Nechce se mi." zakňučel a já se zasmála. "Za chvilku jsem tam, slibuju." řekla jsem a otevřela dveře. I přes jeho protesty jsem ho se smíchem vytlačila ze dveří, ale on byl ve vteřině zpátky.

"Ještě jsme se nerozloučili." pousmál se a objal mě kolem pasu. S úsměvem jsem ho objala kolem krku a zasněně zavřela oči, když přitiskl své rty na mé.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 29. may 2012 at 20:31 | React

Wow!!!!!! honem pokračování, dokonalý!

2 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 29. may 2012 at 20:58 | React

Ježišikristéé co to čtů? :D
vrrr! :D
Já chci taky :(
HONEM DALŠÍÍ :D

3 Áďa Áďa | 30. may 2012 at 18:59 | React

WoW! Už se těšim na další díl!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement