Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 16.part

25. may 2012 at 14:29 | Cath!e |  Gotta Be You
SURPISE!! :D prosím komenty :)
"Kate??" uslyšela jsem za sebou, když jsem odešla pár kroků od baru. Otočila jsem se a na tváři se mi okamžitě objevil úsměv.

"Ty už jdeš??" zeptal se překvapeně Harry a já jen smutně sklopila pohled. "Já... viděla jsem, jak se dobře bavíš a nechtěla jsem tě rušit." pousmála jsem se omluvně. Harry došel ke mně a pohladil mě po tváři.

"Co se děje??" zeptal se ustaraně, ale já jen zavrtěla hlavou. "Nelži mi. Vidím, že tě něco trápí." řekl a já se usmála. "Jen mám zmatek v hlavě a nevím, co mám dělat." přiznala jsem a sklopila pohled.

"Tak se mi svěř. Třeba ti pomůžu." pobídl mě s úsměvem a já se mu zahleděla do očí. Kdyby to bylo tak jednoduché. "Tak fajn. Budu hádat a ty vždy jen přikývneš, jestli ano nebo ne." řekl a já se zasmála.

"Takže, je to kvůli Gemmě??" zeptal se, ale já jen zavrtěla hlavou. "Něco s rodinou??" znovu jsem zavrtěla hlavou a na jeho tváři se objevil zadumaný výraz. Jen jsem se zasmála a on sklopil svůj pohled k mému. "Je v tom nějaký kluk??" zeptal se a já mlčky přikývla. "Znám ho??" nepřestával a já jeho myšlenku opět potvrdila.

"Znáš ho až moc dobře. A já se bojím, že mu svým chováním ublížím." přiznala jsem a opět sklopila pohled. "Mám strach, že když přistoupím na to, co chce, tak zničím to krásné a nevinné, co je mezi námi." řekla jsem a zvedla pohled. Harry mi jen hleděl do očí a nic neříkal, tak jsem pokračovala.

"Ale taky se bojím, že už se nedokážu dál držet zpátky." špitla jsem a pohladila ho po tváři. "A nechceš znát i jeho názor??" zeptal se s úsměvem a já tedy přikývla. Čekala jsem, co mi poví, ale on jen chytl můj obličej do dlaní a lehce přitiskl své rty na mé. Něžně mě chytl kolem pasu a přitiskl víc k sobě. Jemně slíbával mé rty a já mu své ruce obmotala kolem krku.

"Gemma mě zabije." špitla jsem potichu se zavřenýma očima a opřela si své čelo o jeho. Harry se jen zasmál a ještě mi věnoval jeden malý polibek. "Ona se to vůbec dozvědět nemusí, co ty na to??" zeptal se a já se na něj překvapeně podívala.

"Jak to myslíš??" "Tak, že to zatím může zůstat jen mezi námi. A ostatním to řekneme, až budeme připravený, hm??" pousmál se. "Víš, někdy mám pochybnost o tom, kdo je z nás dvou ten starší." přiznala jsem zadumaně a on se zasmál.

Zajela jsem mu prsty do vlasů a přitáhla si jeho obličej ke svému. "Takže ani muk." "Ani muk." přikývl a já přitiskla své rty na jeho.

Najednou jsme uslyšeli pištění a po chvilce i volání Harryho jména. Vystrašeně se na mě podíval a chytl mě za ruku. "Rychle pojď nebo se jich nezbavím." řekl a už jsme utíkali pryč. Ty vřeštící holky doběhly na místo, kde jsme ještě před chvilkou stáli, ale dál už nás nesledovaly."Úžasný." zasmála jsem se a podívala se na mé zmáčené oblečení. Než jsme totiž doběhli k nám domů tak se rozpršelo a my byli promočení až na kost. Svlékla jsem si bundu, zula boty a mokré vlasy stáhla do drdolu.

"Máš hlad??" otočila jsem se na Harryho, který si zrovna přes hlavu přetahoval mokrý svetr. "Spíš bych si dal něco k pití." usmál se a já se vydala do kuchyně. Když jsem vytahovala láhev s džusem z lednice, tak jsem si všimla vzkazu na stole. Zmateně jsem k němu došla a přečetla si těch pár řádek.

"Stalo se něco??" zeptal se zvědavě Harry a nakoukl mi přes rameno. "Nic, jen babička s dědou odjeli k Brownovým, aby zítra děda mohl jít rybařit." mávla jsem rukou a nalila mu do sklenice džus.

Nijak mě to nepřekvapilo, dělali to často, že se prostě během chvilky sbalili a vrátili se až druhý nebo třetí den.

Harry se posadil ke stolu a já mu podala sklenici, kterou následně na jeden lok vypil. "Ten běh tě asi hodně zmohl, že??" zasmála jsem se a on přikývl.

Opřela jsem se zády o kuchyňskou linku a zavřela oči. Byla jsem unavená. Až moc na to, že jsem skoro celý den nic nedělala. Když jsem ale na svých bocích ucítila jeho jemné dotyky a následné něžné polibky na krku, tak jsem se pousmála.

"Nejdete na to trochu rychle, pane Stylesi??" zeptala jsem se a podívala se mu do očí. "Možná, ale já se prostě nedokážu udržet." přiznal a vrátil se s polibky k mému krku.

Zamotala jsem mu prsty do vlasů a Harry mě okamžitě vyzvedl na linku. Přitiskl se ke mně a prohloubil tak naše polibky.

"Počkej Harry." zasmála jsem se a lehce se zapřela dlaněmi proti jeho hrudi. "Jsme mokří a v kuchyni." zavrtěla jsem nesmyslně hlavou. On ale jako by mě neposlouchal a opět přitiskl své rty na mé. Obmotala jsem mu nohy kolem těla, on mě pevně sevřel kolem pasu a vyzvedl do výšky.

Vyšel z kuchyně a zamířil si to po schodech rovnou nahoru do mého pokoje, se mnou v náručí.

Přesunula jsem své polibky na jeho krk a když jsem jemně skousla kůžičku na jeho krku, tak jen slastně vzdychl.

Najednou jsem pod sebou ucítila svou měkkou a pohodlnou postel. Překvapeně jsem se od něj oddálila. Stáhl mi z vlasů gumičku a ty se okamžitě rozprostřely po celém polštáři.

"Takhle je to lepší." vysvětlil s úsměvem a opět se přisál k mým rtům.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Zajda Zajda | 25. may 2012 at 15:43 | React

píšeš hrozně skvěle !:))) pokračuj,pokračuj ! začínám se stávat závislou na tobě a tvý ffce!:D:)

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 25. may 2012 at 21:07 | React

Wauuu naprosto dokonalý, moc se těšim na další díl už aby byl !

3 Áďa Áďa | 27. may 2012 at 18:16 | React

Super! Přidej další díl, doufám že to nikdy neskončí, ale na druhou stranu si přeju ať už vim jak to dopadne:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement