Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 15.part

23. may 2012 at 12:37 | Cath!e |  Gotta Be You
Přemýšlela jsem, že bych dneska přidala novou ffku :) chtěly byste?? :D
"Ty nebudeš tancovat??" zeptal se mě s úsměvem Harry a posadil se vedle mě. Jen jsem zavrtěla hlavou a opřela si jí o opěradlo sedačky.

"Hej, vy dva. Žádný lenošení a jde se tančit." přitančil k nám s úsměvem Niall a Zayn. "Nechce se mi." zamračila jsem se a oni se posadili k nám. "Víš brácho, přijdeš mi dneska nějaký divný." řekl Zayn směrem k Harrymu a já se na něj podívala. "Mně přijde normální." zasmála jsem se a Harry se na mě ušklíbl. "Dneska jsi neflirtoval ani s jednou holkou. Nejsi nemocný??" zeptal se ho Zayn a my se zasmáli.

"Ale má pravdu, dneska na ně kašleš. A podívej se, jak tě úplně vybízí, abys šel za nimi." řekl Niall a já se podívala na Harryho. "Tak dneska prostě nemám náladu, no." "Je vážně nemocný. Jdeme." zasmál se Niall a se Zaynem zase odešli. S úsměvem jsem k Harrymu zvedla pohled.

"Co je??" zamračil se, ale můj úsměv nezmizel. "Ale nic." pousmála jsem se a sklopila pohled ke své sklenici, kterou jsem svírala v rukou. Harry mě objal kolem ramen a já si mu položila hlavu na rameno. "Nemusíš se kvůli mně tolik uskromňovat." řekla jsem a podívala se do jeho tváře.

"Ano, žárlila bych, kdyby jsi tancoval s jinou, ale to já ti řekla, že spolu nebudeme. Takže jestli se s ostatníma holkama nebavíš a netančíš kvůli mně, aby jsi mi neublížil, tak to nemusíš." vysvětlila jsem svou krkolomnou myšlenku a Harry se usmál.

"Jde o to, že jsem tady nenašel žádnou, která by za to stála." vysvětlil. "Tedy, kromě tebe. Ale ty by jsi mi zase dala košem, že??" zeptal se a povytáhl obočí. Jen jsem se zasmála a raději sklopila pohled. Cítila jsem, jak rudnu. Bože, jak to ten kluk dělá, že si před ním vždy přijdu jak malé dítě??

"Myslím, že dneska bych neměla tu vůli odepřít ti to." zašeptala jsem mu do ucha, ale myslím, že i přes tu hlasitou hudbu to stejně slyšel.

"Tak jdeme." řekl s úsměvem a vzal mě za ruku. "Krásko. Ty, já, parket, teď hned." řekl Louis, který k nám najednou doběhl. "Ale já..." chtěla jsem se vymluvit a podívala jsem se na Harryho, ten ale jen zavrtěl hlavou. "Jen jdi. Pak si ti najedu." mrkl na mě a já se usmála.

Louis mě chytl za ruku a dovedl do středu parku, kde mě chytl za pas a přivinul k sobě. "Co je??" zeptala jsem se nervózně, když ze mě nespouštěl oči a jen se usmíval. Jen zavrtěl hlavou a pohled odvrátil jinam. Objala jsem ho kolem krku a hlavu si mu položila na rameno.

"Musím ti něco říct." řekl potichu a já se mu překvapeně podívala do očí. Už se neusmíval. Tvářil se smutně a zničeně. S úsměvem jsem ho pobídla, aby pokračoval a on své smutné oči sklopil k zemi.

"Eleanor se semnou rozešla." řekl potichu. "To je mi líto, Loui." špitla jsem a pevně ho zmáčkla v objetí. "Ještě jsem to nikomu neřekl, ani klukům. Oni jsou skvělý, ale dělali by z toho hrozné drama, chtěli by mi pomoct, ale já na to nechci myslet." řekl a na jeho tváři se objevil nepatrný úsměv. S úsměvem jsem ho pohladila po tváři a znovu ho pevně objala. "Děkuju, že jsem ti to mohl říct." pousmál se, ale já jen zavrtěla hlavou. "Nemáš vůbec za co. Jsme přátelé, ne?? Mně můžeš říct všechno." ujistila jsem ho.

"Víš, až teď když jsem o ní přišel si uvědomuju, jak moc jí miluju a jak jsem jí zanedbával." řekl smutně. "Ale Loui, ona to musela chápat. Vždyť se ti právě skvěle rozjíždí kariéra a myslím, že ona by byla ta poslední, která by ti v ní chtěla bránit." ujistila jsem ho a on se usmál. "Ona ne, byla skvělá. A asi proto se to stalo. Dala mi volnost, abych se nemusel pořád ohlížet na ní." řekl smutně a sklopil pohled.

"Ale ty jí pořád miluješ, ne??" zeptala jsem se a on přikývl. "No tak něco udělej." pobídla jsem ho s úsměvem. "A co?? Když to říkala, stála si pevně za svým rozhodnutím." "Já nevím co. Bože, jsi Louis Tomlinson, zachovej se trochu spontálně a dostaň ji zpět." zasmála jsem se a na jeho tváři se konečně také objevil upřímný úsměv. "Máš pravdu." přikývl. "Jedu do Londýna." "Teď hned??" zasmála jsem se. "Vyspi se na to, je to dlouhá cesta." "Ne, musím jí hned vidět. Pojedu už teď." řekl, pustil mě z objetí a odběhl. Jen jsem se zasmála nad jeho ztřeštěností.

Najednou přiběhl zpátky ke mně a pevně mě objal. "Děkuju moc." usmál se a vlepil mi pusu na tvář. "Nemáš zač. Myslím, že bys na to časem přišel sám." "To možná, ale dodala jsi mi odvahu." usmál se a znovu mě objal. "Jeď opatrně." zavolala jsem za ním ještě se smíchem, když rychle vyběhl z klubu.S dobrým pocitem jsem se vrátila zpět k našemu stolu, kde nikdo nebyl. Posadila jsem se a zmateně se začala kolem sebe rozhlížet, kde je Harry. Můj pohled se zastavil na dvojici u baru. Zvesela se spolu bavili a on jako by měl oči jen pro ni. Smutně jsem sklopila pohled. Jistě, sama jsem mu řekla, ať klidně jde za ostatními dívkami, ale nedošlo mi, jak mi pohled na něj s jinou ublíží.

Najednou se mi v hlavě promítl rozhovor mě a Louiho. Vážně bych chtěla skončit jako on, se zlomeným srdcem kvůli tomu, že jsem nedala na své city??

Bylo ode mě sobecké, že jsem nám odepřela společnou, šťastnou budoucnost nebo by bylo naopak sobecké, kdybych tomu podlehla a vše bych tím ohrozila?? Bože, v hlavě mi lítalo tolik otázek a já neznala odpověď na jedinou z nich.

Smutně jsem si povzdychla, vstala a vydala se ven z baru.
 

2 people judged this article.

Comments

1 W* W* | Web | 23. may 2012 at 13:48 | React

Moc pěkný díl, přečetla jsem to od začátku až sem a moc se mi to líbí. Mám novou oblíbenou FFku :D :) A úplně novou? To beru, aspoň jich budu mít víc do sbírky, těším se :)*

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 23. may 2012 at 15:13 | React

Wow úžasný :) těšim se na další díl  a tu novou FFku určitě dneska přidej!! :D

3 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 24. may 2012 at 15:42 | React

Chudáček Louis :-(  :-(  :-(  :-(
mám v tom zmatek:D tak jako Katie nejdřív nic nechce :D a pak zas! :D
No honem dalšíí :D Ty píšeš zas něco nového? ???  ??? a ani se nepochlubíš :D cs! :-?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement