Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 14.part

22. may 2012 at 14:30 | Cath!e |  Gotta Be You
Tááák doufám, že se bude líbit :) ještě pořád žádné vzrůšo, ale už se to blíží, tak se těšte :D :D prosím komenty :)
"Dobré ráno." usmála jsem se zářivě na Gemmu, když mi otevřela dveře. "Dobré." zazubila se na mě a já vešla. "Včera jsi mě pěkně naštvala." řekla, když jsme se spolu posadily v kuchyni a já se na ní překvapeně podívala.

"A proč??" "Já myslela, že tu budeš spát. A před spaním jsme si mohly pokecat, ale ne, paní si raději odešla." zabručela a já se zasmála. "Prosím tě. Máte plný barák a ještě abych vám tu překážela já." zavrtěla jsem nesouhlasně hlavou, ale Gee se okamžitě zamračila. "Ty nikdy nepřekážíš." řekla a já se na ní usmála.

"A kde jsou vlastně kluci??" zeptala jsem se zvědavě, když mi došlo, jaké je v domě ticho. "Jsou u Harryho a mají twitcam pro fanoušky. Prý aby jim dali najevo, že ještě žijí." zasmála se a upila ze svého hrnku s čajem.

"Jsi dneska nějaká usměvavá." změřila jsem si jí pohledem, když se celou dobu jen culila, ale neřekla ani slovo. Gemma jen pokrčila rameny a pousmála se. "Víš, mluvila jsem s Tomem." řekla. "A??" zeptala jsem se po chvilce, kdy se neměla k odpovědi. Jen se tajemně usmála a znovu upila ze svého hrnku.

"Nic, jen se na tebe ptal. Tak jsem mu dala tvoje číslo, aby jste si mohli pokecat." řekla jako by nic a já na ní vytřeštila oči. "Co že??" "Nemusíš mi děkovat." "Gee, já to myslela vážně, když jsem řekla, že nic nebylo. Ano, jako s kamarádem jsem si s ním rozuměla, ale to je vše." řekla jsem mrzutě a ona se pousmála.

"To nevadí, třeba se to změní." "To pochybuju." zabručela jsem a naštvaně si zkřížila ruce na prsou. Gemma na mě upřela svůj ustaraný pohled a já ten svůj raději sklopila. "Tak ven s tím, co se děje??" zeptala se narovinu, ale já jen zavrtěla hlavou. Jak to, že to na mně vždy pozná?? Najednou se z chodby ozval smích a já si oddychla. Vím, že by následoval Gemmin výslech, kdyby někdo nezasáhl.

Po chvilce se v kuchyni objevili Zayn s Louisem a Niallem a já je všechny pozdravila.

"My jsme ještě neskončily." řekla Gemma, když si kluci posedali kolem nás. "S čím??" zeptal se zvědavě Loui a jednou rukou mě objal kolem ramen. "Tomlinsone, řekla jsem ruce pryč." zavrčela na něj výhružně Gemma a Loui se smíchem svou ruku sundal.

"Víte, co mě napadlo??" zeptal se Zayn a posadil se ke stolu. Všichni svůj pohled upřeli na něj a čekali, co z něj vypadne. "Mohli bysme večer někam zajít. Konečně všichni." řekl a usmál se na nás. Gemma nadšeně souhlasila a pak se všichni podívali na mě. "Já s tím teda nemám problém." "Super." vypískla Gemma. "A můžeme s sebou vzít i Toma." "Ať tě to ani nenapadne." zavrčela jsem na ní a její úsměvem zase zmizel.

"Ty jsi prostě hrozná. Nevím, proč to s ním nechceš zkusit." zavrtěla nechápavě hlavou. "Protože prostě nechci, to je to tak těžké pochopit??" řekla jsem už naštvaně a ona se na mě překvapeně podívala. "Neřeš to." zavrtěla jsem hlavou, vstala a odešla.

"Promiň, nebudu rušit." "V pohodě." usmál se Liam, ještě řekl pár slov do telefonu a položil ho. Zhroutila jsem se do křesla a zhluboka si oddychla. "Tak fajn, nemysli si, že se z toho jen tak vykroutíš." objevila se tam znovu rozzuřená Gemma a stoupla si přede mě s rukama v bok. Jen jsem protočila oči.

"No, asi nebudu rušit." "Klidně zůstaň. Ona mi stejně nechce nic říct." uzemnila Liama a smutně se na mě podívala. "Gee, počkej." zastavila jsem jí a ona se na mě otočila. Poklepala jsem na místo vedle sebe a ona si přisedla.

"Víš já.. nemůžu a popravdě ani nechci být s Tomem." "Ale proč?? Vždyť se ti vždycky líbil." řekla a já se jí podívala do očí. "Máš někoho jiného??" zeptala se hned a já sklopila pohled. "Nikoho nemám, ale..." "Ale jsi zamilovaná. Ááá to je tak sladký." zasmála se a zmáčkla mě v objetí. "Kdo je to?? Znám ho??" zeptala se, ale já jen zavrtěla hlavou.

"Kdybych to věděla, tak bych ti Toma necpala. Když ty mi taky nic neřekneš." zasmála se na oko naštvaně a znovu mě objala.

"Holčičko, máš tu kamarády." ozval se domem hlas mé babičky a já se ještě naposledy zkoukla v zrcadle. Měla jsem na sobě černé, upnuté džíny, šedý volný top a přes to koženou bundičku. Ještě jsem si nazula červené boty na podpatku a vydala se dolů.

"Ahoj." usmála jsem se na Gemmu a Nialla, když jsem vyšla z domu. "To je dost." zasmála se Gee. "A kde je zbytek??" "Šli napřed, když ti to tak trvalo." vysvětlil Niall s úsměvem a už jsme mířili tmavou ulicí k baru, kde jsme se měli sejít. Bylo to kousek, takže za pět minut jsme už byli na místě.

Vešli jsme dovnitř a hned jsme uviděli kluky, jak tančili na parketu. Bylo něco kolem desáté, tak bar se začal pomalu zaplňovat.

"Jdeme tančit??" otočila se na mě s úsměvem Gemma. "Tak jděte a já si zatím odnesu věci ke stolu." usmála jsem se na ní, Gemma chytla Nialla za ruku a šli tančit. Došla jsem k malému stolku v rohu, kde měli kluci své věci a posadila se tam. Neměla jsem na nic náladu, ale nechtěla jsem jim kazit večer.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Knihofil18 Knihofil18 | Web | 22. may 2012 at 16:04 | React

Krásna kapitola. :))

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 22. may 2012 at 17:13 | React

WOW krásný :))

3 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 24. may 2012 at 15:44 | React

Jo tak Tom ee? :D
a já si už mysleláá.. :D ne to je dobře! :D všichni Tomové jsou EE! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement