Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 13.part

21. may 2012 at 17:01 | Cath!e |  Gotta Be You
Snad se Vám bude nový dílek líbit a prosím o komenty :) jináč chystám novou ffku, tak se těšte :D
"Jdu si pro pití, chcete něco??" zeptala jsem se Gemmy a Nialla, kteří pořád zaujatě sledovali nějaký pořad. Ostatní už se dávno odebrali spát, ale mně se nechtělo jít do prázdného domu, tak mi Gee nabídla, že u nich můžu zůstat. Oba jen zavrtěli hlavami.

Došla jsem do kuchyně a z lednice vytáhla láhev chlazené vody. Nalila jsem si trochu do sklenice a opřela se zády o linku. Když jsem z chodby uslyšela smích, tak jsem zpozorněla. Po chvilce bouchly domovní dveře a v kuchyni se objevil Harry. Na tváři měl úsměv.

Nespouštěla jsem z něj pohled, když si z lednice vytáhl láhev s jablečným džusem, pak se protáhl těsně kolem mě, aby si vytáhl ze skříňky skleničku. Zavřela jsem oči a vdechla jeho dokonalou vůni. Jako by nic si nalil do sklenice a posadil se ke stolu. Pořád jsem na něj hleděla a nedokázala jsem přestat. Za to on se na mě ani nepodíval.

"Můžu se tě na něco zeptat??" řekla jsem a on konečně své oči stočil ke mně. Pohledem mě pobídl a já se zhluboka nadechla.

"Děláš to schválně??" "Co??" uchechtl se nechápavě, i když jsem si byla jistá, že věděl, o čem mluvím. Jen jsem se ironicky zasmála a napřímila se. "Pokoušíš se o to, abych žárlila??" upřesnila jsem svou otázku a on se pousmál. Vstal a postavil se proti mně.

"Ne. Proč?? Máš snad takový pocit??" zeptal se s úsměvem a já jen protočila oči. Moc dobře věděl, jak mě pohled na ně dva ničí a jen vědomí, že je s jinou mě přivádělo k šílenství. Žárlila jsem, ale kdo by nežárlil??

"Víš co, nech to být." zavrtěla jsem hlavou, odložila skleničku a chtěla kolem něj projít, ale chytl mě za ruku a otočil zpátky k sobě. "Tak mi to pověz, jestli žárlíš." "A kdyby ano, změnilo by to něco??" zeptala jsem se a on se pousmál. "Změnit to můžeš jen ty. Stačí říct slovo a vše se změní." špitl potichu u mého obličeje. "Já jen doufám, že to kvůli tomu neděláš, protože by mi to přišlo hodně dětinské." řekla jsem zamračeně a podívala se mu do očí.

"Víš, problém je, že podle některých asi pořád dítětem jsem, tak se nesmíš divit ani tomu, že dělám dětinské věci." zašeptl a pohladil mě po tváři. Jako omámená jsem k němu zvedla svůj pohled a on se pousmál. Vzal můj obličej do dlaní a když neviděl ani známku odporu, tak přitiskl své rty na mé. Položila jsem mu ruce na hruď a lehce ho od sebe odstrčila.

"Nikdy jsem o tobě neřekla, že jsi dítě." řekla jsem potichu se sklopeným pohledem. "Můj Bože, vždyť tohle všechno je naprosto šílené." zavrtěla jsem nesmyslně hlavou a o krok od něj odstoupila. Ale on hned ten malý rozestup zase zmenšil, objal mě kolem ramen a přitiskl k sobě. Zavřela jsem oči a ruce mu omotala kolem útlého pasu.

"Proč mi to děláš tak těžké, hm??" zeptala jsem se a uslyšela, jak se pousmál.

"Nechci rušit vaší intimní chvilku, ale jdu si jen pro pití." řekl někdo a já otevřela oči. Chtěla jsem se od Harryho oddálit, ale on mě odmítal pustit ze svého sevření. Se smíchem jsem ho tedy znovu objala a položila si hlavu na jeho rameno. Louis kolem nás prošel a nalil si do sklenici vodu.

"Jako bych tu nebyl." řekl ještě se smíchem a znovu zmizel na chodbě.

"Teď o nás bude všem vykládat, že, že.." zarazila jsem se. Harry se jen zasmál a podíval se mi do tváře. "Že co??" zeptal se a já protočila oči. "Že spolu něco máme." zamračila jsem se a on mě se smíchem pohladil po tváři. "Vždyť to bylo jen nevinné objetí. Navíc Loui není drbna." řekl ještě, ale z mé tváře nezmizel zamračený pohled.

"Vadí ti, že by o nás mohl někomu říct nebo to, co si o nás on sám myslí." zeptal se a já se na něj nechápavě podívala. "Jak to myslíš??" zamračila jsem se. "Jestli ti náhodou nevadí jen to, že nás viděl právě Louis." vysvětlil, ale mně pořád nedocházelo, kam tím míří. "Myslíš, že jako já a on??" zasmála jsem se, ale z jeho tváře nezmizel ten vážný pohled. "Vždyť to je blbost." zavrtěla jsem hlavou a tentokrát jsem to byla já, kdo ho objal. Pevně jsem ho objala kolem pasu a podívala se mu do tváře.

"Vidím, jak se spolu baví, laškujete spolu. Vždyť ti říká krásko." řekl zabručeně a já se zasmála. "Jsi tak roztomilý, když žárlíš." uculila jsem se a pohladila ho po tváři. Harry chytl mou ruku na jeho tváři a políbil mě na dlaň. "Harry prosím." zakňučela jsem, když na mě opět upřel své oči. "Já myslela, že už jsme si to vyjasnili." zamračila jsem se a on mě pohladil po tváři. Ano, slovy jsem ho odmítala a říkala jsem, že to nemá cenu, ale nedokázala jsem udělat jediný pohyb, abych ho zastavila.

"Jestli to nechceš, tak mě zastav." špitl blízko mého obličeje a pak mě lehce políbil těsně vedle úst. Zavřela jsem oči a zhluboka se nadechla. Musela jsem se držet, jinak bych udělala něco, čeho bych později litovala. Drobnými polibky přejel linii mého obličeje až ke spánku.

"Harry." zamumlala jsem a jemně ho od sebe odstrčila. Byla jsem tak omámená, že jsem nedokázala normálně myslet. Harry se jen zasmál a pohladil mě po tváři. Zamračeně jsem ucukla.

"Fajn, dobře." řekl a já se na něj překvapeně podívala. "Už se nebudu o nic pokoušet. Budeme prostě jen přátelé." usmál se a natáhl ke mně ruku. S překvapeným výrazem jsem jí stiskla.

"Vážně??" zeptala jsem se nevěřícně a povytáhla obočí. "No jistě. Když se ti to tak příčí." "Nepříčí se mi to. Jen to prostě není dobrý nápad." zavrtěla jsem hlavou a podívala se do jeho tváře.

"Ani nevíš, jak moc bych to chtěla." řekla jsem ještě potichu a chtěla odejít, ale zase si mě za ruku přitáhl zpátky. Pevně mě objala a já se pousmála.

"Už půjdu, je pozdě." zašeptala jsem mu do hrudníku a pak k němu zvedla pohled. Harry na okamžik přitiskl své rty na mé a pak se zase oddálil. "Dobrou noc." řekl ještě a odešel.

S úsměvem jsem zůstala hledět na tmavou chodbu, ve které se před chvilkou ztratil.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Zajda Zajda | 21. may 2012 at 17:30 | React

Je to skvělý!;) píšeš fakt skvěle,máš talent.Na novou ffku se moc těším !:D:) a piš dál,hrozně se těším na další díly :P:)

2 K] K] | Web | 21. may 2012 at 17:36 | React

děkuju:) si asi nejrychlejší 'spisovatelka' co se týče ff:D nikdy jsem nikoho neviděla přidávat díly tak rychle. promiň že si to nepřečtu, ale já ffky jiných lidí nečtu, protože bych pak neměla inspiraci na svou:)

3 K] K] | Web | 21. may 2012 at 17:40 | React

ah ták:DDale stejně:DDjá než se dokopu něco napsat tak je to 14 dní:DD

4 Lily<3 Lily<3 | Web | 21. may 2012 at 18:00 | React

úplně zase úžasnej díl, honem další! :)

5 K] K] | Web | 21. may 2012 at 19:30 | React

oni jsou úplně <33

6 my-world-is-my-love my-world-is-my-love | 21. may 2012 at 20:56 | React

Pěkný díl,rychle další 8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement