Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 12.part

19. may 2012 at 15:09 | Cath!e |  Gotta Be You
Nový díl :) doufám, že se Vám bude líbit a prosím komenty :)
"Vždyť jsem oblečená!!" zavřeštila jsem, když jsem se vynořila. Všichni se mi jenom smáli a ani já to už nevydržela a vyprskla smíchy. Mé krásné šaty byly totálně promočené. "Payne, okamžitě pojď ke mně, sraba!!" zakřičela jsem na něj se smíchem, ale to už Liam s Louisem vylézali z vody. Rozeběhli se proti mě a skočili těsně vedle mě balík, takže mě celou ohodili.

"Super, děkuji moc." zavrčela jsem a skočila na záda prvnímu, který byl nejblíže. Loui to ale čekal, takže má snaha potopit ho byla naprosto marná.

"Á, tady je můj milovaný bráška." vyskočila Gemma z vody a vrhla se kolem krku Harrymu, který zrovna vešel na zahradu. Jakmile jsem uviděla jeho smutný výraz, tak jsem se přestala smát a slezla z Louisovo zad. Ten okamžitě využil situace a potopil mě pod vodu. Bohužel, to jsem nečekala, takže jsem se nalokala vody a jakmile jsem se vynořila, tak jsem začala kašlat.

"V pohodě?? Promiň, já nechtěl." omlouval se Loui, ale já se na něj jen usmála. "V pohodě." mávla jsem rukou a raději už vylezla z bazénu. Svlékla jsem ze sebe mokré šaty a lehla si na své lehátko.

Nevnímala jsem ostatní. Mé oči jako by se pořád sami upíraly na něj a já nebyla schopná tomu zabránit. Skočil do vody a na jeho tváři se objevil lehký úsměv, když mu Niall skočil na záda a pokusil se ho potopit. Najednou k bazénu přiběhl Liam s míčem a hodil ho mezi kluky. Ti si okamžitě začali pinkat. Jen jsem s úsměvem pozorovala jejich dovádění. Po chvilce jsem zavřela oči a snažila se nemyslet na to, že je jen takový kousek ode mě.

"Krásko, pojď s námi hrát." uslyšela jsem volání, tak jsem otevřela oči. Loui stál u kraje bazénu a usmíval se na mě. Překvapeně jsem se na něj podívala, ještě jsem si nedokázala zvyknout na to, jak mě oslovoval. Jen jsem zavrtěla hlavou a doufala tak, že už mi dá pokoj. Jenže on vzal do rukou ten mokrý míč a hodil ho po mně. Takže jsem opět byla mokrá.

"Děláš si srandu??" vyštěkla jsem na něj kapku naštvaně, ale stejně jsem se zasmála. Loui se na mě jen zářivě usmál svým nevinným úsměvem.

"Tak nám ten míč aspoň hoď nazpátek, když jsi tak líná." zavolala na mě se smíchem rýpavě Gemma a já se na ní překvapeně podívala. "Líná??" zopakovala jsem po ní nevěřícně a ona jen přikývla. "Fajn, tak za to si pro něj dojdi sama." zasmála jsem se a míč položila vedle sebe. Gee mi jen věnovala jeden nenávistný pohled a vylezla z bazénu.

S úsměvem došla ke mně. Jen jsem na ní nechápavě hleděla, ale když se mi vrhla kolem krku, tak jsem jen překvapeně vypískla. Byla celá mokrá a studená. Pak se smíchem popadla míč a skočila do bazénu.

"Ty jsi ale mrcha." zamračila jsem se a vstala. Rozeběhla jsem se a skočila balík přesně mezi ně, takže jsem je všechny hezky pocákala. Vynořila jsem se a vítězně se na ně usmála.

"Takže hraješ s námi??" zeptal se s úsměvem Liam. "A mám na vybranou, když mi nedáte pokoj??" zeptala jsem se se smíchem."Brácha, máš tu návštěvu." zavolala Gemma ode dveří, když jsme všichni seděli u televize a cpali se pizzou. Harry okamžitě vyskočil na nohy a odběhl z pokoje. Když se Gee opět posadila vedle mě a zakousla se do pizzy, tak jsem se na ní podívala.

"Kdo to byl??" zeptala jsem se jakoby nic a ona se na mě podívala. "Nějaká holka. Myslím, že se jmenuje Susan." řekla nezaujatě. Když se z chodby ozval smích, tak jsem tam otočila pohled. Ve dveřích se objevil Harry s nějakou vysokou blondýnou, lehce jí objímal kolem pasu a se smíchem něco šeptal do ucha.

Ostatní kluci k nim zvedli pohledy a zabručeli neurčité pozdravy. Zdálo se, že jí všichni kromě mě znali. Zmocnil se mě zžíravý pocit žárlivosti, když se s Harrym opět něčemu zasmála. Ale mohla jsem si za to sama, to já mu řekla, že mezi námi to nemá budoucnost. "No my vás nebudeme rušit a půjdeme ke mně." řekl Harry společně odešli.

"Bože, co tady dělá ta slepice??" zeptal se s nechápavým výrazem Zayn, když došel za námi. Celé odpoledne prospal a myslím, že mu to po propařeném víkendu prospělo. Posadil se mezi kluky a okamžitě se spustila debata a té slečně. Nenápadně jsem je poslouchala a když tam padlo pár nepěkných urážek na její adresu, tak mě to zahřálo u srdce.

"Tak už jí nechte, jestli se mají s bráchou rádi, tak je to snad jejich věc, ne??" přerušila je Gemma a všichni se na ní otočila. "Ona a mít někoho ráda?? Jde jí jen o to, aby se vedle Harryho zviditelnila." zamračil se Liam.

"A kdo to vlastně je??" zeptala jsem se na otázku, která mi létala už dlouhou chvíli v hlavě. Louis se na mě otočil a pousmál se. "To je taková slečinka, které se nemůžeme zbavit. Nejdřív šla po Niallovi, ale ten si jí ani nevšiml, pak po Zaynovi." řekl a zasmál se. Zayn na něj jen upřel svůj vražedný pohled.

"No, řekněme že si spolu trochu užili a pak konečně přišel na to, jaká je to slepice, tak jí nechal. Já s Liamem jsme jí poslali do háje hned, jak se k nám přidala. A asi jí to i došlo, že my s ní mít nic nebudeme, když máme přítelkyně. A poslední půlrok se snaží uhnat Harryho a jak se zdá, tak se jí to konečně povedlo." dořekl a já na něj zůstala překvapeně hledět.

"Tak ho nechte. Je mladý a blbý. On si brzy uvědomí, jaká je." bránila Gemma svého bráchu.
 

5 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 19. may 2012 at 19:31 | React

Wauu pěkný, honem pokráčko už se trěšim :)

2 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 19. may 2012 at 21:43 | React

Katie žárlíí:D:D hele lásko neříkej mi že to nepíšeš o mě :D vzala si mi můj příběh :D mrchó:D
beztak ňáká nána blonďatá :D pff!:D
Honem další!

3 my-world-is-my-love my-world-is-my-love | 20. may 2012 at 16:33 | React

Pěkný ,rychle další díl. :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement