Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 11.part

17. may 2012 at 16:44 | Cath!e |  Gotta Be You
Tak máte tu další dílek :) snad se bude líbit a prosím komenty ♥"Dneska sis nějak přispala." usmála se na mě mile babička a položila přede mě talíř plný lívanců. Ztěžka jsem si povzdychla a položila si hlavu do dlaní. Byla jsem sama ze sebe nešťastná, bolelo mě, co jsem musela udělat, ale musela jsem si udržet chladnou hlavu, aby se vše zdálo v pořádku. Tedy aspoň před určitými lidmi.

"Zlatíčko, stalo se něco??" zeptal se mě ustaraně děda a já k němu zvedla pohled. Pokusila jsem se o úsměv a zavrtěla hlavou. Stejně z toho vyšel jen nepovedený škleb. "Jen jsem si ty své prázdniny tady představovala trochu jinak." přiznala jsem a konečně ochutnala z té pochoutky, která přede mnou ležela.

"Co dneska s Gemmou chystáte??" zeptala se mě babička, aby převedla řeč někam jinam. Jen jsem se na ní zmateně podívala a trochu se zakuckala. "Proč??" zeptala jsem se zmateně, ale ona se jen usmála.

"Jen se ptám, protože v posledních dnech jste bez sebe neudělaly ani krok." vysvětlila jednoduše, ale já se jen zamračila. "To možná. Ale dneska chci strávit krásný den se svými milovanými prarodiči." usmála jsem se na ně, ale na jejich tváři se objevily překvapené výrazy.

"Holčičko, my mysleli, že budeš s Gemmou, tak jsme si na víkend naplánovali takový malý výlet." řekl zmateně děda a já se na něj překvapeně podívala. "Ale pokud chceš, tak s námi můžeš jet. Pojedou s námi i Brownovi." řekl, ale už jen při vyslovení jejich jména mi přeběhl mráz po zádech. Moc dobře jsem si je pamatovala z dětství. Oblíbená činnost paní Brownové bylo štípání mě do tváří a pan Brown si nikdy neodpustil pár vlezlých otázek.

"To je dobré, tak já zůstanu doma." usmála jsem se na ně a vstala. "Ale ještě jsi nedojedla." řekla okamžitě babička a já se na ní s úsměvem podívala. "Dneska nějak nemám hlad." usmála jsem se na ní omluvně a odešla z místnosti.Když mi zapípal mobil, tak jsem se pro něj unaveně natáhla, ale ani jsem nezvedla hlavu z polštáře. Netušila jsem, co budu celý víkend dělat, ale rozhodně jsem se chtěla vyhnout tomu, že bych se potkala s Harrym. Přečetla jsem si těch pár slov, kterými mi Gemma přímo nařizovala, abych si vzala plavky a přišla a pousmála jsem se. Okamžitě jsem jí odepsala, že nikam nejdu a že žádné její vydírací taktiky na mě nezaberou, tak ať se o ně ani nepokouší.

Odložila jsem mobil a opět zavřela unavené oči. Spokojeně jsem si hověla, dokud se domem nerozezněl nepříjemný zvuk zvonku. Stěží jsem se vyhrabala z postele a pomalu sešla schody. Otevřela jsem dveře a zamžourala očima, které byly oslepeny slunečním světlem.

"Ahoj." usmál se na mě zářivě Louis a bez vyzvání vešel do domu. "Ahoj." zabručela jsem, když už seděl v obýváku na gauči a zvesela se na mě culil. "Co potřebuješ??" zeptala jsem se ho a pak unaveně zívla. "Jdu pro tebe." vysvětlil jednoduše a já se posadila vedle něj.

"Nemám náladu někam jít." odbyla jsem ho pouze a zavřela oči. "Co to s vámi dneska je??" zeptal se nechápavě a já se na něj nechápavě otočila. "No nejdřív Harry. Ten mě málem vykopal z pokoje, když jsem pro něj došel a teď ty." povzdychl si a já zpozorněla, jakmile jsem uslyšela jeho jméno. "Co je s Harrym??" zeptala jsem se ustaraně a zpříma se posadila.

"Nevím, celý den je zavřený v pokoji, s nikým se nebaví a na všechny jen štěká." zamračil se a já smutně sklopila pohled. Bylo mi líto, že se kvůli mně cítil tak mizerně. "Teď za ním šla Gee, tak třeba se trochu srovná." řekl ještě Louis a já přikývla.

"Tak co, půjdeš??" drkl do mě a já se na něj podívala. Na jeho tváři byl zase ten krásný úsměv. "Tak fajn." povzdychla jsem si a Loui nadšeně vyskočil na nohy.

"Jen se tedy dojdu vypravit, jo??" "Fajn, počkám tu na tebe." usmál se, já vstala a odešla do svého pokoje."Koukejte, koho vedu." vběhl Loui se smíchem na zahradu a já se pomalu vydala za ním. Gee okamžitě vyskočila na nohy a doběhla ke mně. "Už jsem o tebe začínala mít strach, holka." zasmála se a pevně mě objala. "Jen dneska prostě nemám dobrou náladu. Ale když tady někdo byl tak neodbytný." zasmála jsem se s pohledem upřeným na Louise, který se zrovna skákal do vody.

Posadily jsme se s Gee na lehátka a já si stáhla na oči své sluneční brýle. "Jdu do vody, jdeš taky??" zeptala se mě Gemma, ale já jen zavrtěla hlavou. Byl pro mě výkon, že jsem sem vůbec došla na tož, abych se ještě šla koupat. Gee teda odešla a já si pohodlně lehla na lehátko.

Když jsem na svém, teplem rozpáleném, těle ucítila studené kapky, tak jsem vystrašeně otevřela oči a posadila se. "Nialle, ty..." zavrčela jsem na něj zlostně. Stál nade mnou a ze svých blonďátých vlasů na mě sklepával vodu. Už jsem mu chtěla začít nadávat, když se se smíchem rozeběhl a skočil do vody. Jen jsem se smíchem pozoroval jejich řádění ve vodě.

"Ty nejdeš??" zeptal se mě s úsměvem Liam a položil svou osušku na vedlejší lehátko. "Nechce se mi." zavrtěla jsem hlavou a chtěla se znovu rozvalit na lehátku, ale Liam ke mně přišel, vzal mě do náruče a šel k vodě. Začala jsem kopat nohama, máchat rukama a všemožnými výhružkami jsem se ho snažila přesvědčit, ať mě do té vody nehází. On ale jen se smíchem zavrtěl hlavou a za velikého povzbuzování ostatních, se mnou v náručí skočil do vody.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Lily<3 Lily<3 | Web | 17. may 2012 at 19:38 | React

Super díl :D chudák Harry:( nejlepší konec jak jí Liam hodil do vody :D

2 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 18. may 2012 at 8:04 | React

Chudák Harry! Je zamilovanej:(
Ježiš ten Liam je ale číslo:DD
takový házení do vody moc dobře znáám!:D
A taky bych za to vraždila :D
Ale tak  od Liama bych sebou do tý vody nechala hodit klidně víckrát!:D
Honem dalšíí:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement