Všechny reklamy pište SEM!!!!.... Jinak je ignoruji a mažu.
Pokud píšeš FFku a chtěla bys jí zveřejnit na mém blog, tak mi napiš TADY

Gotta Be You 1.part

9. may 2012 at 11:13 | Cath!e |  Gotta Be You
Tak je tu první díl :) Doufám, že se Vám bude ffka líbit :)"Gee." vypískla jsem nadšeně, i když ona mě v tom davu lidí na nádraží mohla stěží slyšet. Rozeběhla jsem se davem a bylo mi jedno, do kolika lidí cestou vrazím nebo dokonce sejmu k zemi. Když už jsem byla jen metr od ní, tak jsem jí skočila na záda a vlepila pusu na tvář. Vystrašeně vykřikla a zděšeně se na mě otočila.

"Teda ty.... já se tak lekla. Bože, jsi tady!!" zavřeštila tu poslední větu a tentokrát se mi kolem krku vrhla ona. Se smíchem jsem svou nejlepší kamarádku sevřela v pevném objetí a pak se na ní podívala. Měla na tváři ten úsměv, který jsem už několik let neviděla.

"Už jsem se tě nemohla dočkat." usmála se znovu. Ochotně vzala jeden z mých kufrů, ve druhé ruce sevřela mou a už mě táhla z nádraží.

"Co se děje, že tak chvátáš??" zasmála jsem se, když jsme rychle nastoupily do jejího auta a ona se na mě otočila. "Ale ani se neptej." protočila oči a konečně nastartovala. Vyjela ze zaplněného parkoviště a rovnou si to zamířila hlavní ulicí k nám.

"Od tý doby, co je Harry slavný mi ty jeho fanynky nedají pokoj." povzdychla si a já se zasmála. "Gemmo, to zní, jako bys mu to nepřála." řekla jsem přísným hlasem, jako to vždy dělá její maminka. Ona se jen zasmála a nevěřícně nade mnou zakroutila hlavou.

"Ale vždyť já mu to přeju z celého srdce. Jen, někdy jsou vážně dost otravné a nenechají nás chvilku na pokoji." povzdychla si. "To je úděl slávy." usmála jsem se na ní a ona jen přikývla. Konečně jsem v dálce uviděla mně tak známí dům mých prarodičů. Nadšeně jsem si poposedla. Gemma zajela k jejich domu a já rychle vystoupila. Byla jsem tak neskutečně natěšená, až zase uvidím své prarodiče a všechny ostatní.

Jako malá jsem tady trávila všechny prázdniny, svátky, vánoce a důležité události. Ale postupem času jsem sem přestala jezdit. A až teď mi dochází, jak mi Holmes Chapel chybělo.

Vytáhla jsem z kufru auta své věci a Gee mi s nimi ochotně pomohla k našemu domu, který byl hned vedle jejich. Zazvonila jsem a už jen čekala, až se dveře otevřou.

"Katie." usmála se babička nadšeně, jen co mne uviděla a hned mě pevně objala. "Rychle pojďte dovnitř a ty mi musíš všechno povědět." řekla zvědavě a vtáhla nás do domu.

"Jak bylo v Americe??" zeptala se, když jsme se posadily v obýváku. "Skvělé, ale tady je to stejně nejlepší." zasmála jsem se a rozhlédla se kolem sebe. "Kde je děda??" zeptala jsem se zvědavě, ale babička jen mávla rukou.

"Zase šel rybařit. A to jsem mu říkala, ať přijde včas, že dneska přijedeš." postěžovala si a já s Gee jsme se zasmály. "To nevadí. Tak já si zatím dojdu vybalit, ano??" řekla jsem a vstala.

"No a já bych měla jít domů. Mamka je tam sama a určitě zase bude nadávat, že nepomáhám." řekla a já se jí škodolibě zasmála.Unaveně jsem se rozvalila po posteli a zavřela oči. Byla jsem unavená, ta cesta vlakem byla opravdu dlouhá. Těšila jsem se na pár měsíců, kdy budu jen doma a nebudu muset nikam cestovat. Poslední tři roky jsem o prázdninách vždy někam odjela a poslední rok jsem strávila v Americe. Ale konečně jsem byla tady a mohla si užívat se starými přáteli.

"Ano??" zabručela jsem unaveně, když někdo zaklepal a posadila jsem se. Do pokoje vešel děda, já hned vyletěla na nohy a vrhla se mu kolem krku. Děda se jen zasmál a posadili jsme se na postel. Začali jsme si povídat a já nevnímala čas. Prostě jsme byli jen mi dva, jako když jsem byla mála. Jeho malá holčička, která mu může říct vše.

"Mám ti vzkázat, že jsme pozvaní ke Stylesům na večeři. A jestli prý odmítneš, tak jsi u Ann skončila." řekl a já se zasmála. "Tak já se jenom vypravím a můžeme jít." usmála jsem se, děda přikývl a pak odešel. Unaveně jsem vstala a došla ke skříni, do které jsem před chvíli naskládala své oblečení.

Převlékla jsem se do džínových kraťasů, protože už bylo celkem teplo, na nohy si nazula conversky a vyšla z pokoje.

Společně jsme všichni vyšli z domu a během pár vteřin už jsme zvonili u vedlejšího domu.

"Jsme na zahradě." uslyšeli jsme křik a rovnou jsem vydali kolem domu na prostornou zahradu. Jen co jsme vešli, tak se k nám přihnali Stylesovi a všichni se semnou začali vítat. Byla jsem trochu vyděšená, z tolika pozornosti, ale zároveň nadšená z toho, že je opět vidím. Už to bylo vážně hodně dávno, co jsem tu naposledy byla.

Po hromadném přivítání jsem se zmoženě posadila vedle Gemmy, která mě se mi jenom smála. "Nech toho." zamračila jsem se, ale stejně jsem to nevydržela a taky se zasmála.

"Vážně jsi nám tu chyběla." řekla už vážně a já k ní zvedla pohled. "Vy mně taky, ani nevíš jak." zakňučela jsem a objala ji.

Potom, co jsme se s rodiči přestěhovali do Londýna, když mi bylo deset, jsem myslela, že mám zkažený život. Přišla jsem o své přátele, každodenní lásku mých prarodičů a také o svou nejlepší kamarádku. Nikdy jsem se v Londýně necítila tak doma, jako tady.

"Kdy se vracíš do Londýna??" přerušila mé myšlenky Gemma a já si povzdychla. "Ještě nevím, asi až za pár měsíců. Teď nad tím nechci přemýšlet." zavrtěla jsem hlavou a má kamarádka se jen usmála.

"No, každopádně ten tvůj velký návrat musíme pořádně oslavit." "Tak to je jasný." přikývla jsem a obě dvě jsme se zasmáli.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Ela.M;* Ela.M;* | Web | 9. may 2012 at 14:12 | React

jůů:))
a jako kde je Harry? Ty dva se do sebe beztak zabouchnou ne?:D
Pšt..Elino,vyslepičíš všechno hned na začátku:D i když nevím co tam bude!
héj to je krásný :)) Taky by se mi líbilo přijed po letech někam :)
a jít na véču ke Stylesům ???
Ještě lepší :D ......
Honem další díl :)

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 9. may 2012 at 15:33 | React

Pěkný :) jsem závislá na další povídce o 1D :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement